Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen mist kennis en passie bij fans in in Las Vegas

Verstappen mist kennis en passie bij fans in in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen is niet bepaald enthousiast over de terugkeer van de Formule 1 in Las Vegas. In het Amerikaanse gokparadijs wordt dit weekeinde de voorlaatste grand prix van het seizoen verreden. Verstappen mist passie en kennis voor zijn sport in de stad die vooral veel bars, casino's en concertzalen herbergt. "Ik begrijp dat hier mensen komen kijken die voor het eerst een race in de Formule 1 meemaken, maar probeer ze dan ook iets bij te brengen over onze sport", mopperde de Nederlander na de kwalificatie.

Verstappen vindt dat de Formule 1 niet kan worden behandeld als gewoon een andere attractie op de Strip, de bekendste straat in Las Vegas met de vele neonreclames. "De meeste mensen zijn hier alleen maar om te feesten, te drinken of een dj te zien optreden. Je kunt dat overal ter wereld doen, naar Ibiza gaan en je helemaal te pletter zuipen, maar dat is wat er hier gebeurt. Ze begrijpen eigenlijk niet wat we doen of wat we op het spel zetten."

Verstappen zei voor de start van het raceweekeinde al de wedstrijd in Las Vegas als "een combinatie van 99 procent show en 1 procent sport" te zien. "Sommige mensen zien de show graag, maar ik vind het helemaal niet leuk. Ik ben opgegroeid met het kijken naar sport en prestaties."

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

4 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

5 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

7 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

8 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

10 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden