Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen mikt op tweede podiumplaats op Silverstone

Verstappen mikt op tweede podiumplaats op Silverstone

FORMULE 1SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen mikt op nieuw succes op het circuit van Silverstone. De coureur van Red Bull werd afgelopen zondag op hetzelfde circuit tweede, vooralsnog zijn beste resultaat van het ingekorte Formule 1-seizoen. Verstappen start vanaf de tweede startrij, vanaf de vierde plek.

Valtteri Bottas staat in zijn Mercedes op poleposition. De Fin was in de kwalificatie net iets sneller dan zijn Britse stalgenoot Lewis Hamilton, de leider in de WK-stand. Hamilton won dit seizoen drie races, Bottas één.

Tijdens de kwalificatie verraste Nico Hülkenberg met de derde tijd. De Duitser werd vorige week benaderd om bij Racing Point de Mexicaanse coureur Sergio Pérez, die positief testte op het coronavirus, te vervangen.

Het is de tweede race achter elkaar op het roemruchte circuit van SIlverstone, waar het dit weekend ook erg heet is. De GP heeft als naam Formula 1 70th Anniversary Grand Prix meegekregen. Publiek is wederom niet welkom.

De vijfde wedstrijd van het seizoen begint om 15.10 uur.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

2 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

2 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

3 uur geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

3 uur geleden
Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

4 uur geleden
Schilder werpt kogel over magische grens van 21 meter

SHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.

6 uur geleden
Sinner en Medvedev maken halve finale vanwege regen zaterdag af

ROME (ANP) - De halve finale tussen tennissers Jannik Sinner en Daniil Medvedev bij het masterstoernooi van Rome is vrijdag stilgelegd en wordt zaterdag afgemaakt. Bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner begon het te regenen. Omdat het slechte weer aanhield, besloot de scheidsrechter rond 23.00 uur om het restant te verplaatsen naar de volgende dag.

20 uur geleden