Verstappen: Mercedes gewoon veel te snel
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen erkende na de kwalificatierace voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië dat Mercedes gewoon veel te snel is. "Ik reed een prima laatste ronde, maar het gat met Mercedes is zo groot. Ik moet dat accepteren. De derde startpositie is op dit moment het hoogst haalbare", sprak de coureur van Red Bull na afloop.
"We leren ieder dag meer over onze auto en verbeteren ook wel en ik blijf mijn stinkende best doen, maar normaal gesproken rijd ik morgen weer achter de Mercedessen aan. Ik ben om die reden tevreden met de derde startplek. Die geeft me in ieder de kans om ervoor te gaan en bij de start iets uit te richten", aldus de Limburger, die dit seizoen in twee van de drie races op het podium eindigde en derde staat in het kampioenschap.
Lewis Hamilton veroverde voor de zevende keer poleposition voor de Britse grand prix en hij kan zondag ook voor de zevende keer de race op circuit Silverstone winnen. De zesvoudig wereldkampioen onderstreepte de superieure snelheid van Mercedes door het baanrecord te verbeteren in de kwalificatie. "Ik maakte een slippertje in de tweede sessie, haalde even diep adem en had mezelf voor Q3 weer in toom. Valtteri dwingt mij ook wel om tot het uiterste te gaan", zei de Engelsman, die jaagt op zijn zevende wereldtitel.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
6 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
1 dag geleden