Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: Mercedes gewoon veel te snel

Verstappen: Mercedes gewoon veel te snel

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen erkende na de kwalificatierace voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië dat Mercedes gewoon veel te snel is. "Ik reed een prima laatste ronde, maar het gat met Mercedes is zo groot. Ik moet dat accepteren. De derde startpositie is op dit moment het hoogst haalbare", sprak de coureur van Red Bull na afloop.

"We leren ieder dag meer over onze auto en verbeteren ook wel en ik blijf mijn stinkende best doen, maar normaal gesproken rijd ik morgen weer achter de Mercedessen aan. Ik ben om die reden tevreden met de derde startplek. Die geeft me in ieder de kans om ervoor te gaan en bij de start iets uit te richten", aldus de Limburger, die dit seizoen in twee van de drie races op het podium eindigde en derde staat in het kampioenschap.

Lewis Hamilton veroverde voor de zevende keer poleposition voor de Britse grand prix en hij kan zondag ook voor de zevende keer de race op circuit Silverstone winnen. De zesvoudig wereldkampioen onderstreepte de superieure snelheid van Mercedes door het baanrecord te verbeteren in de kwalificatie. "Ik maakte een slippertje in de tweede sessie, haalde even diep adem en had mezelf voor Q3 weer in toom. Valtteri dwingt mij ook wel om tot het uiterste te gaan", zei de Engelsman, die jaagt op zijn zevende wereldtitel.

Meer uit Sport

Alcaraz wil af van nachtelijke tenniswedstrijden op grandslams

LONDEN (ANP/AFP) - Als het aan Carlos Alcaraz ligt worden er geen nachtelijke tenniswedstrijden meer gespeeld op grandslamtoernooien. Dat zei de Spaanse toptennisser donderdag tegen verslaggevers in Londen in aanloop naar de strijd om de Laver Cup van komend weekend.

35 minuten geleden
Zwemmer Ohashi (17) verbreekt wereldrecord 200 meter schoolslag

TOKIO (ANP/RTR) - De 17-jarige Japanse zwemmer Shin Ohashi heeft donderdag het wereldrecord op de 200 meter schoolslag verbroken. Zijn tijd van 2.04,83 minuten was naast het wereldrecord goed voor de gouden medaille op de Asian Games in zijn thuisland. Het oude record van 2.05,48 stond op naam van Qin Haiyang uit China. Hij zwom die tijd op de wereldkampioenschappen in 2023.

1 uur geleden
Verstappen klokt tweede tijd in eerste vrije training Bakoe

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft in zijn Red Bull bij de eerste vrije training op het stratencircuit van Bakoe de tweede tijd neergezet (1.45,787). De 28-jarige Limburger hield Charles Leclerc in zijn Ferrari kort achter zich (1.45,791) en zag alleen George Russell van Mercedes een snellere ronde noteren (1.45,387).

3 uur geleden
UCI-baas weet nu al dat WK wielrennen in Nederland succes wordt

MONTREAL (ANP) - Voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI weet nu al dat de WK in 2034 in Groningen en Drenthe een succes gaan worden. "Evenementen in Nederland zijn voor ons altijd een zekerheidje, omdat ze telkens perfect georganiseerd zijn. En we kennen de liefde van Nederlanders voor wielrennen, dus het zal ook overvol staan langs de kant", zei Lappartient na de toewijzing in Montreal tegen het ANP.

13 uur geleden
Wielrenner Mollema rekent op mooi WK in aardbevingsgebied in 2034

MONTREAL (ANP) - Wielrenner Bauke Mollema kijkt ernaar uit om 'zijn' Groningen en Drenthe aan de rest van de wereld te kunnen laten zien tijdens de WK op de weg in 2034. "Zowel de stad als het platteland moeten eruitspringen. Dat is het mooie aan wielrennen: je hoeft niet alleen maar rondjes te rijden, maar je kunt de hele regio laten zien aan de hele wereld. Het moet een mooi volksfeest worden voor de mensen in Groningen en Drenthe", reageerde de in Groningen geboren en getogen ambassadeur van het bid in Montreal.

13 uur geleden
WK wielrennen in 2034 in Groningen en Drenthe, in 2032 in India

MONTREAL (ANP) - De wereldkampioenschappen wielrennen op de weg vinden in 2034 plaats in Groningen en Drenthe. Dat is besloten tijdens het jaarlijkse congres van de internationale wielerunie UCI in het Canadese Montreal. Eigenlijk wilden Groningen en Drenthe het evenement in 2032 organiseren, maar daarvoor kreeg het Indiase Pune de voorkeur.

13 uur geleden
Hamilton noemt een sprintrace in Monaco 'onzinnig'

BAKOE (ANP/RT) - Lewis Hamilton ziet niets in het toevoegen van een sprintrace bij de Grote Prijs van Monaco. "Het slaat nergens op", zei de zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van Azerbeidzjan. "Een sprintrace is niet de oplossing voor een circuit als in Monaco. Daar moet iets anders voor worden bedacht om het spannend te maken."

20 uur geleden