Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen maakt in Bahrein opnieuw indruk met snelste ronde

Verstappen maakt in Bahrein opnieuw indruk met snelste ronde

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de derde vrije training voor de eerste race van het nieuwe seizoen in de Formule 1 de meeste indruk gemaakt. De wereldkampioen was bij de Grote Prijs van Bahrein evenals in de tweede training op vrijdag de snelste in zijn Red Bull-auto. De Nederlander klokte 1.32,544 op het woestijncircuit van Sakhir.

En net als de dag daarvoor zette Charles Leclerc de tweede tijd op de klokken in zijn Ferrari. De Monegask gaf bijna één tiende toe op Verstappen (0,096 seconde). Sergio Pérez, de teamgenoot van Verstappen bij Red Bull, reed de derde tijd. Hij was 0,247 seconde langzamer.

Lewis Hamilton leek zijn Mercedes beduidend beter onder controle te hebben, maar de Brit kon nog niet tippen aan de rondetijden van Verstappen. De zevenvoudig wereldkampioen noteerde de zesde tijd en zat bijna zes tienden (0,577) achter Verstappen.

Poleposition

Het duurde even voor de 24-jarige Limburger de Red Bull de zon in stuurde voor zijn laatste training voor de kwalificatie. Eenmaal op de baan, zette hij meteen de beste tijd neer. Leclerc dook later onder die tijd en ook George Russell van Mercedes mocht zich even de snelste noemen. Tegen het einde van de training zette Verstappen orde op zaken.

De coureur van Red Bull lijkt de grootste kanshebber voor de eerste poleposition van het jaar, met Leclerc als zijn voornaamste concurrent. De kwalificatierace begint om 16.00 uur Nederlandse tijd. Vorig jaar pakte Verstappen de pole in Bahrein, maar in de race werd hij afgetroefd door Hamilton, die net voor de Nederlander als eerste finishte.

Meer uit Sport

Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

2 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

2 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

4 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

6 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

7 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

9 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 dag geleden