Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: Leclerc nam onnodig risico, gewoon dom

Verstappen: Leclerc nam onnodig risico, gewoon dom

BAHREIN (ANP) - Max Verstappen heeft de actie van Charles Leclerc, waardoor de Nederlandse coureur de GP van Sakhir al na de eerste ronde moest staken, "gewoon dom" genoemd. Volgens Verstappen nam de coureur van Ferrari "onnodig veel risico".

Verstappen moest uitwijken voor Leclerc en Sergio Pérez, die kort na de start in een bocht met elkaar in botsing waren geraakt. "De start was wel oké. Daarna waren de auto's om me heen super agressief en ik probeerde uit de problemen te blijven", zei de Limburger voor de camera van Ziggo Sport.

"Ik wilde het scenario van Singapore 2017 voorkomen en liet het gat groter worden. En toen kwam ineens Charles aan de binnenkant door onnodig risico te nemen. Je kon daar niet meteen twee plekken winnen, dat was te optimistisch van hem." Drie jaar geleden viel Verstappen in Singapore ook vroeg uit na een crash.

Onnodig

Verstappen, die voor de vijfde keer dit jaar uitviel, baalde dat de voorlaatste race van het seizoen door andermans schuld ten einde kwam. "Ik denk dat hij zich verremde en te enthousiast was", aldus de Red Bull-coureur. "Het was totaal onnodig. Ik vind het gewoon dom, want het had niet gehoeven."

Verstappen was als derde gestart tijdens de GP van Sakhir.

Meer uit Sport

Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

20 minuten geleden
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

4 uur geleden
Sinner wint bij rentree in Rome en treft in derde ronde De Jong

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.

18 uur geleden
Britse wielrenner Tarling wint tijdrit Giro, Roglic grijpt roze

TIRANA (ANP) - Joshua Tarling heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 21-jarige Brit van Ineos Grenadiers was de beste in de individuele tijdrit over 13,7 kilometer met start en finish in Tirana, de hoofdstad van Albanië. Tarling bleef de Sloveen Primoz Roglic 1 seconde voor. De Australiër Jay Vine werd derde.

22 uur geleden
Titelverdedigster Swiatek strandt in Rome al in derde ronde

ROME (ANP) - Tennisster Iga Swiatek is vroegtijdig uitgeschakeld op het WTA-toernooi van Rome. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de derde ronde van de Amerikaanse Danielle Collins: 6-1 7-5.

22 uur geleden
Marc Márquez wint zesde sprintrace op rij in MotoGP

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez (Ducati) heeft ook de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. De zesvoudig wereldkampioen won tot dusver alle zes sprintraces in dit seizoen.

22 uur geleden
Sprintvrouwen 4x100 meter naar finale WK estafette

GUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.

23 uur geleden