Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen laat zich niet 'afleiden' door ophef rond Horner

Verstappen laat zich niet 'afleiden' door ophef rond Horner

SAKHIR (ANP/DPA) - Max Verstappen wil zich niet laten afleiden door de ophef rondom zijn teambaas Christian Horner bij Red Bull. "Het is beter dat ik me gewoon concentreer op mijn prestaties", zei de wereldkampioen in de Formule 1 bij de testdagen in Bahrein.

Horner is door een vrouwelijke medewerker van het raceteam beschuldigd van ongepast gedrag. Moederbedrijf Red Bull laat momenteel onafhankelijk onderzoek doen. De Britse teambaas, een bekendheid in Engeland, ontkent de aantijgingen en is nog in functie.

De Formule 1 heeft duidelijk gemaakt dat het een snelle oplossing van de kwestie wenst. Verstappen is het daar mee eens. "Natuurlijk zou het fijn zijn als de zaken opgelost worden. Maar hier is iedereen in het team gefocust op de prestaties van de auto, precies zoals het hoort. Iedereen kent zijn rol." Naar verluidt zal er nog voor de eerste grand prix van dit jaar, op 2 maart in Bahrein, opheldering komen.

Testdagen

Verstappen is vrijdagmiddag in de auto van Red Bull gestapt voor de laatste uren van de testdagen. Hij zat woensdag de hele dag achter het stuur van de RB20 en noteerde toen de beste tijd.

Tot nog toe is de Spanjaard Carlos Sainz de snelste op de laatste testdag. Hij heeft 1.31,247 als beste tijd staan. Er was in de ochtend een uur oponthoud door een losgeraakt putdeksel. De coureurs rijden door tot 17.00 uur Nederlandse tijd.

Meer uit Sport

Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

2 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

4 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

16 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

17 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

20 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

22 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

1 dag geleden