Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen laat zich niet 'afleiden' door ophef rond Horner

Verstappen laat zich niet 'afleiden' door ophef rond Horner

SAKHIR (ANP/DPA) - Max Verstappen wil zich niet laten afleiden door de ophef rondom zijn teambaas Christian Horner bij Red Bull. "Het is beter dat ik me gewoon concentreer op mijn prestaties", zei de wereldkampioen in de Formule 1 bij de testdagen in Bahrein.

Horner is door een vrouwelijke medewerker van het raceteam beschuldigd van ongepast gedrag. Moederbedrijf Red Bull laat momenteel onafhankelijk onderzoek doen. De Britse teambaas, een bekendheid in Engeland, ontkent de aantijgingen en is nog in functie.

De Formule 1 heeft duidelijk gemaakt dat het een snelle oplossing van de kwestie wenst. Verstappen is het daar mee eens. "Natuurlijk zou het fijn zijn als de zaken opgelost worden. Maar hier is iedereen in het team gefocust op de prestaties van de auto, precies zoals het hoort. Iedereen kent zijn rol." Naar verluidt zal er nog voor de eerste grand prix van dit jaar, op 2 maart in Bahrein, opheldering komen.

Testdagen

Verstappen is vrijdagmiddag in de auto van Red Bull gestapt voor de laatste uren van de testdagen. Hij zat woensdag de hele dag achter het stuur van de RB20 en noteerde toen de beste tijd.

Tot nog toe is de Spanjaard Carlos Sainz de snelste op de laatste testdag. Hij heeft 1.31,247 als beste tijd staan. Er was in de ochtend een uur oponthoud door een losgeraakt putdeksel. De coureurs rijden door tot 17.00 uur Nederlandse tijd.

Meer uit Sport

Verstappen tevreden met eerste podiumplaats in 2026

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.

2 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

2 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

3 uur geleden
Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

6 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

8 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

8 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

10 uur geleden