Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen laat zich niet afleiden door favorietenrol

Verstappen laat zich niet afleiden door favorietenrol

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen maakt zich niet druk als er nadrukkelijk naar hem wordt gewezen als potentiële opvolger van wereldkampioen Lewis Hamilton in de Formule 1. Mercedes kende veel problemen bij de testraces en het is maar de vraag of het zo succesvolle team klaar is voor de start van het seizoen, zondag met de Grote Prijs van Bahrein. Juist de Red Bulls van Verstappen en zijn nieuwe teamgenoot Sergio Pérez deden het goed tijdens de testdriedaagse eerder deze maand op het circuit van Sakhir.

Maar of hij zondag als favoriet start op hetzelfde circuit, zoals het Mercedes-kamp het laat voorkomen, Verstappen haalt er slechts de schouders over op. "Het doet er niet toe. Wat telt is dat je presteert op het moment dat het moet, als er punten gehaald kunnen worden. Je moet je gewoon op je werk focussen en rustig blijven. Het leidt alleen maar af", zei hij donderdag in Bahrein.

Met de Mexicaan Pérez heeft hij een meer ervaren teamgenoot dan diens voorgangers, Pierre Gasly en Alex Albon. "Ik ken 'Checo' natuurlijk al een paar jaar vanuit de paddock, maar nu krijg je meer inzicht in hoe hij werkt. De samenwerking verloopt uitstekend tot nu toe."

Aan de testen hield Verstappen het gevoel over dat de nieuwe bolide, de RB16B, "behoorlijk betrouwbaar" is. "Zelfs wanneer je te maken kreeg met verandering van de wind en temperatuur. Dat geeft vertrouwen. Ik hoop dat we nu als team veel punten gaan scoren en elk raceweekend de druk op Mercedes kunnen vergroten."

Meer uit Sport

LeBron James verbreekt record voor meeste NBA-duels

LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.

1 uur geleden
Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

6 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

8 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

8 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

8 uur geleden
Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

11 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

12 uur geleden