Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen laat zich niet afleiden door favorietenrol

Verstappen laat zich niet afleiden door favorietenrol

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen maakt zich niet druk als er nadrukkelijk naar hem wordt gewezen als potentiële opvolger van wereldkampioen Lewis Hamilton in de Formule 1. Mercedes kende veel problemen bij de testraces en het is maar de vraag of het zo succesvolle team klaar is voor de start van het seizoen, zondag met de Grote Prijs van Bahrein. Juist de Red Bulls van Verstappen en zijn nieuwe teamgenoot Sergio Pérez deden het goed tijdens de testdriedaagse eerder deze maand op het circuit van Sakhir.

Maar of hij zondag als favoriet start op hetzelfde circuit, zoals het Mercedes-kamp het laat voorkomen, Verstappen haalt er slechts de schouders over op. "Het doet er niet toe. Wat telt is dat je presteert op het moment dat het moet, als er punten gehaald kunnen worden. Je moet je gewoon op je werk focussen en rustig blijven. Het leidt alleen maar af", zei hij donderdag in Bahrein.

Met de Mexicaan Pérez heeft hij een meer ervaren teamgenoot dan diens voorgangers, Pierre Gasly en Alex Albon. "Ik ken 'Checo' natuurlijk al een paar jaar vanuit de paddock, maar nu krijg je meer inzicht in hoe hij werkt. De samenwerking verloopt uitstekend tot nu toe."

Aan de testen hield Verstappen het gevoel over dat de nieuwe bolide, de RB16B, "behoorlijk betrouwbaar" is. "Zelfs wanneer je te maken kreeg met verandering van de wind en temperatuur. Dat geeft vertrouwen. Ik hoop dat we nu als team veel punten gaan scoren en elk raceweekend de druk op Mercedes kunnen vergroten."

Meer uit Sport

Hockeyers verslaan Spanje na achterstand in Pro League

VALENCIA (ANP) - De Nederlandse hockeymannen hebben in de eerste Pro Leaguewedstrijd van het jaar met 4-3 gewonnen van Spanje. In Valencia kwam de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee op een 2-0-achterstand door onder meer een doelpunt van Den Bosch-speler Marc Vizcaino. Maar via Pepijn van der Heijden, Thijs van Dam, Thierry Brinkman en Tijmen Reyenga draaide Oranje de wedstrijd om. Vizcaino scoorde in de laatste minuut nog zijn tweede van de wedstrijd.

49 minuten geleden
Nummerdor stopt na zeven jaar als coach beachvolleyballers

UTRECHT (ANP) - Reinder Nummerdor stopt na ruim zeven jaar als coach bij het Nederlandse beachvolleybalteam. "Ik trek nu de conclusie dat de rol waarin ik zou kunnen verdergaan, mij te weinig energie gaat geven", zegt de 49-jarige oud-speler.

1 uur geleden
Norris verwacht meer chaos in nieuw Formule 1-seizoen

WOKING (ANP/DPA) - Wereldkampioen Lando Norris verwacht door de nieuwe regels "meer chaos" in het komende Formule 1-seizoen. "Je zult meer jojo-effecten zien doordat er meer zal worden aangevallen", blikte de 26-jarige Brit van McLaren vooruit.

4 uur geleden
Richardson verslaat Lavreysen in finale sprint op EK baan

KONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.

18 uur geleden
Winnares van olympische medaille polsstokspringen geschorst

TORONTO (ANP) - De Canadese polsstokspringster Alysha Newman is voorlopig geschorst. De winnares van het brons op de laatste Olympische Spelen in Parijs is afgelopen jaar driemaal in de fout gegaan met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) woensdag.

18 uur geleden
Dorenbos pakt zilver op omnium bij EK baanwielrennen

KONYA (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya de zilveren medaille op het onderdeel omnium veroverd. De 25-jarige Castricummer moest in de meerkamp zijn meerdere erkennen in de Portugees Iúri Leitão, die hem op de puntenkoers te snel af was.

19 uur geleden
Stolz tevreden met snelle trainingsrit op 1500 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Jordan Stolz heeft enkele dagen voor de start van de Olympische Spelen in een trainingswedstrijd op de 1500 meter in het Milano Speed Skating Stadium een tijd van 1.44,26 geschaatst. De Amerikaanse topfavoriet ging niet voluit, maar schaatste als een van de weinigen met tempo door tot de finish en was blij met zijn tijd. "Ik denk dat het best een goede tijd is", reageerde de Amerikaan na afloop.

19 uur geleden