Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen krijgt Pérez als teamgenoot bij Red Bull

Verstappen krijgt Pérez als teamgenoot bij Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Max Verstappen krijgt Sergio Pérez als teamgenoot bij het Formule 1-team van Red Bull. De 30-jarige Mexicaan vervangt Alexander Albon, die afgelopen seizoen te weinig indruk maakte op de teamleiding om te mogen blijven. Pérez moest vertrekken bij Racing Point en het leek erop dat hij daardoor zou verdwijnen uit de Formule 1, maar hij heeft nu bij Red Bull alsnog een stoeltje gekregen voor 2021.

De Mexicaan rijdt sinds 2011 in de koningsklasse. Pérez boekte begin deze maand in de chaotisch verlopen GP van Sakhir zijn eerste overwinning. Hij eindigde met 125 punten als vierde in de WK-stand, achter de Mercedes-coureurs Lewis Hamilton en Valtteri Bottas en Verstappen, die dit jaar twee races won en met 214 punten derde werd. Pérez moest dit jaar twee races overslaan omdat hij besmet was geraakt met het coronavirus.

Red Bull hoopt met Verstappen en Pérez als rijdersduo meer tegenstand te kunnen bieden aan Mercedes, dat al jaren domineert. Verstappen was meestal de enige coureur die de strijd aan kon gaan met Hamilton en Bottas. De Nederlandse kopman van Red Bull behaalde dit jaar meer dan het dubbele aantal punten vergeleken met Albon, die met 105 punten zevende werd in de WK-stand.

Meer uit Sport

Verstappen rijdt 136 ronden op eerste testdag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft woensdag zonder noemenswaardige problemen in totaal 136 ronden gereden met zijn nieuwe Red Bull op de eerste testdag in Bahrein. De viervoudige wereldkampioen in de Formule 1 zette in de middagsessie op het Bahrain International Circuit de tweede tijd neer achter de Brit Lando Norris. De Monegask Charles Leclerc klokte de derde tijd in Sakhir.

1 uur geleden
Ritsma bepaalt na de 10 kilometer opstelling ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - Bondscoach Rintje Ritsma van de ploegonderdelen in het langebaanschaatsen beslist pas na de olympische 10 kilometer van vrijdag in welke opstelling hij zondag de ploegenachtervolging bij de mannen van start laat gaan. "Stijn van de Bunt en Jorrit Bergsma rijden vrijdag de 10 kilometer en de vraag is hoe ze daaruit komen", geeft Ritsma als reden.

3 uur geleden
Van 't Wout krijgt na fout op aflossing veel negatieve reacties

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft na het mislopen van een olympische medaille met de Nederlandse gemengde aflossingsploeg online veel negatieve en boze reacties gekregen. Dat vertelde hij na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.

4 uur geleden
Schulting wil plaats in aflossingsploeg komende dagen afdwingen

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting wil de komende dagen in Milaan aan bondscoach Niels Kerstholt laten zien dat ze een plaats in de aflossingsploeg verdient. "Ik spreek uit dat ik het heel graag wil, de relay rijden. Het zou ook gek zijn, vanuit mijn kant, als ik dat niet zou doen", vertelde de Friezin na afloop van de training.

5 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint in super-G derde gouden medaille

BORMIO (ANP) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen (24) heeft woensdag zijn derde gouden medaille gewonnen op de Olympische Winterspelen van Milaan en Cortina. Dat deed hij op het onderdeel super-G op de flanken van de Stelvio bij Bormio. Hij was 0,13 seconde sneller dan de Amerikaan Ryan Cochran-Siegle, die net als vier jaar geleden zilver won. Von Allmens landgenoot en regerend wereldkampioen Marco Odermatt pakte de bronzen medaille.

6 uur geleden
Rentree als shorttrackster voelt voor Schulting 'heel natuurlijk'

MILAAN (ANP) - De terugkeer als shorttrackster voelde woensdag voor Suzanne Schulting "heel natuurlijk". Dat vertelde de 28-jarige Friezin na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.

6 uur geleden
Tennisser Boogaard verliest in Ahoy van 23 jaar oudere Wawrinka

ROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard is er niet in geslaagd de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam te bereiken. De 17-jarige debutant verloor in Ahoy met 3-6 4-6 van de 23 jaar oudere Zwitser Stan Wawrinka.

6 uur geleden