Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen krijgt Pérez als teamgenoot bij Red Bull

Verstappen krijgt Pérez als teamgenoot bij Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Max Verstappen krijgt Sergio Pérez als teamgenoot bij het Formule 1-team van Red Bull. De 30-jarige Mexicaan vervangt Alexander Albon, die afgelopen seizoen te weinig indruk maakte op de teamleiding om te mogen blijven. Pérez moest vertrekken bij Racing Point en het leek erop dat hij daardoor zou verdwijnen uit de Formule 1, maar hij heeft nu bij Red Bull alsnog een stoeltje gekregen voor 2021.

De Mexicaan rijdt sinds 2011 in de koningsklasse. Pérez boekte begin deze maand in de chaotisch verlopen GP van Sakhir zijn eerste overwinning. Hij eindigde met 125 punten als vierde in de WK-stand, achter de Mercedes-coureurs Lewis Hamilton en Valtteri Bottas en Verstappen, die dit jaar twee races won en met 214 punten derde werd. Pérez moest dit jaar twee races overslaan omdat hij besmet was geraakt met het coronavirus.

Red Bull hoopt met Verstappen en Pérez als rijdersduo meer tegenstand te kunnen bieden aan Mercedes, dat al jaren domineert. Verstappen was meestal de enige coureur die de strijd aan kon gaan met Hamilton en Bottas. De Nederlandse kopman van Red Bull behaalde dit jaar meer dan het dubbele aantal punten vergeleken met Albon, die met 105 punten zevende werd in de WK-stand.

Meer uit Sport

Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

6 minuten geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

11 uur geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

22 uur geleden
Wielertalent Seixas (19) wint Waalse Pijl bij zijn debuut

HOEI (ANP) - Het wielertalent Paul Seixas heeft bij zijn eerste deelname de 90e editie van de Waalse Pijl op zijn naam geschreven. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM kwam na 200 kilometer als eerste aan op de Muur van Hoei, voor de Zwitser Mauro Schmid en de Brit Ben Tulett.

23 uur geleden
Noorse schaatser Magnussen tekent bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - De Noorse schaatser Bjørn Magnussen heeft voor een jaar getekend bij Team Essent, de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie. De 28-jarige Magnussen beleefde afgelopen seizoen zijn beste tot nu toe met de 6e plaats op de WK sprint, 13e op de olympische 500 meter en 21e op de 1000 meter in Milaan.

1 dag geleden
Venus Williams verliest van Spaanse Quevedo bij rentree op gravel

MADRID (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams heeft dinsdag bij haar rentree op gravel niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 45-jarige Amerikaanse verloor bij het Madrid Open van de 20-jarige Spaanse Kaitlin Quevedo. Het werd 6-2 6-4.

1 dag geleden
Schulting blijft langebaanschaatsen bij Team Essent

DEN BOSCH (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar contract bij Team Essent met twee jaar verlengd en vervolgt daarmee haar carrière in het langebaanschaatsen. De 28-jarige Groningse blijft tot medio 2028 verbonden aan de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie.

2 dagen geleden