Verstappen krijgt bokaal op FIA-gala en voorspelt zwaarder seizoen
BAKOE (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Max Verstappen denkt dat het behalen van een eventuele vierde wereldtitel in 2024 een lastige opgave zal worden. "Alle teams leren bij, dus het zal volgend jaar echt wel een stuk dichter bij elkaar zitten", voorspelde de Nederlander in Bakoe.
In de hoofdstad van Azerbeidzjan kreeg Verstappen op het gala van de internationale autosportfederatie FIA de trofee voor wereldkampioen van de Formule 1. Op de feestelijke bijeenkomst werden alle kampioenen van de verschillende raceklassen gehuldigd.
"Realistisch gezien kan het gewoon niet veel beter", verwees Verstappen naar het afgelopen seizoen, waarin Red Bull 21 van de 22 grands prix won. Verstappen nam daarvan negentien voor zijn rekening. "Toch denk ik dat er altijd dingen zijn die we kunnen verbeteren, al was onze auto dominant. Daar gaan we aan werken."
"Het gaat er wat mij betreft ook helemaal niet om dat we het qua cijfers nog beter doen dan nu, het gaat erom dat we zelf vooruitgang boeken, dat de auto straks weer beter is. En als je dat doet en je kunt meedoen om het kampioenschap, ook al win je 'maar' tien races, is dat prima."
Meer uit Sport
BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
12 minuten geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
28 minuten geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
39 minuten geledenMONACO (ANP) - Kimi Antonelli heeft in de Formule 1 voor het eerst in zijn carrière de Grote Prijs van Monaco gewonnen. Max Verstappen viel in de eerste ronde uit, nadat hij zijn Red Bull eerst niet van de startpositie kreeg. Voor Verstappen is het de tweede uitvalbeurt dit seizoen.
43 minuten geledenSALUZZO (ANP) - Wielrenster Demi Vollering heeft de Giro d'Italia op haar naam geschreven. De 29-jarige Nederlandse van FDJ United - SUEZ maakte in de slotetappe haar achterstand van 49 seconden op klassementsleidster Anna van der Breggen goed.
1 uur geledenAALSMEER (ANP) - De handballers van Volendam hebben voor het eerst sinds 2013 de landstitel veroverd. De ploeg was na strafworpen te sterk voor Aalsmeer in het tweede play-offduel om de titel.
1 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Nevill Ruiter kijkt met een goed gevoel terug op zijn laatste deelname als amateur aan het KLM Open in Badhoevedorp. De 24-jarige Nederlander, die in augustus professional wordt, veroverde de Robbie van Erven Dorens Trofee, de prijs voor de beste amateur die de 'cut' haalt. "Als amateur is dat het hoogst haalbare, dus dat is heel mooi", zei hij na afloop van zijn slotronde.
3 uur geleden