Verstappen komt tot 59 rondes in rommelige ochtendsessie
BARCELONA (ANP) - Max Verstappen is vrijdagochtend tot 59 rondes gekomen in een rommelige ochtendsessie met liefst vijf keer de rode vlag. Alleen de Brit George Russell van Mercedes (1.19,233) was sneller dan de Nederlander van Red Bull (1.19,756).
"Er waren behoorlijk wat rode vlaggen, dus we konden niet ons hele programma afwerken. Maar alles werkte naar behoren en de auto voelde goed aan. We hebben voortgeborduurd op mijn eerste dag. Het was belangrijk om alles te checken, hier in Barcelona", zei Verstappen op de website Verstappen.com.
"Het is positief dat de auto goed werkt en ik ben blij met de balans. Toch zal het anders zijn bij de testdagen in Bahrein en tegen de tijd dat we de eerste race rijden, zullen de auto’s weer anders zijn. Wij hebben ons gericht op het rijden van veel ronden en elk aspect van de auto onder de loep te nemen."
Sergio Pérez komt namens Red Bull in de middagsessie in actie. De eerste race van het seizoen is op zondag 20 maart, in Bahrein.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
6 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
9 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
14 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden