
Verstappen klokt vierde tijd in tweede training Silverstone
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft de vierde tijd neergezet in de tweede vrije training voor de 70th Anniversary Grand Prix, waarmee zondag op circuit Silverstone het 70-jarig bestaan van de Formule 1 wordt gevierd. De coureur van Red Bull gaf 0,831 seconde toe op Lewis Hamilton, die in zijn Mercedes de snelste was.
Valtteri Bottas, de teamgenoot van Hamilton bij Mercedes, klokte de tweede tijd. Hij was 0,176 seconde minder snel dan de zesvoudig wereldkampioen. Verstappen zag ook nog Daniel Ricciardo net iets sneller rijden in zijn Renault. De Australiër reed de derde tijd op 0,815 van Hamilton.
De Limburger heeft voor het tweede raceweekeinde op Silverstone een nieuwe motor van Honda in zijn Red Bull. Hij noteerde in de eerste vrije training op vrijdag de derde tijd. Ook toen waren de beide Mercedessen sneller.
Meer uit Sport
MAASTRICHT (ANP) - Leo van Vliet stopt in 2026 als koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De organisatie van de Nederlandse klassieker komt in handen van Flanders Classics. Van Vliet blijft de komende edities nog actief en draagt dan de organisatie volledig over.
13 minuten geledenSUZUKA (ANP) - De Canadees Lance Stroll voelt zich goed genoeg om dit weekeinde van start te gaan in de Grote Prijs van Japan. De Formule 1-coureur van Aston Martin sloeg afgelopen zondag de race in Singapore over nadat hij een zware crash maakte in de kwalificaties.
2 uur geledenSUZUKA (ANP) - Liam Lawson vervangt ook komend weekeinde in de Grote Prijs van Japan de geblesseerde Daniel Ricciardo bij het Formule 1-team AlphaTauri. De Australiër is nog altijd niet voldoende hersteld van zijn gebroken middenhandsbeentje, een kwetsuur die hij opliep tijdens een training bij de Dutch Grand Prix in Zandvoort.
2 uur geledenEMMEN (ANP) - De Belgische wielrenner Wout van Aert van Jumbo-Visma vindt het "echt onrechtvaardig" dat zijn land-, ploeggenoot en vriend Nathan Van Hooydonck zijn carrière moet beëindigen. "Ik heb het er heel moeilijk mee", zei een emotionele Van Aert na zijn derde plaats op het EK tijdrijden in Emmen.
15 uur geledenEMMEN (ANP) - Met het afscheid van Tom Dumoulin verdween Nederlands enige topper in het tijdrijden. Daan Hoole en Sjoerd Bax waren woensdag bij de EK in Emmen de wielrenners die de Nederlandse eer moesten hooghouden.
16 uur geledenEMMEN (ANP) - De Brit Joshua Tarling heeft bij de Europese kampioenschappen wielrennen in Drenthe de titel veroverd op de individuele tijdrit. De pas 19-jarige renner, eerder al derde op het WK, was na 29,5 kilometer in en rond Emmen de snelste in een tijd van 31 minuten en 30 seconden.
17 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Wielrenner Nathan Van Hooydonck moet zijn profcarrière beëindigen. De 27-jarige Belg van Jumbo-Visma verliet woensdag het ziekenhuis in Antwerpen en "maakt het naar omstandigheden goed", maar hij moet wel stoppen met wielrennen, meldt zijn ploeg.
18 uur geleden