Verstappen klokt vierde tijd in tweede training Silverstone
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft de vierde tijd neergezet in de tweede vrije training voor de 70th Anniversary Grand Prix, waarmee zondag op circuit Silverstone het 70-jarig bestaan van de Formule 1 wordt gevierd. De coureur van Red Bull gaf 0,831 seconde toe op Lewis Hamilton, die in zijn Mercedes de snelste was.
Valtteri Bottas, de teamgenoot van Hamilton bij Mercedes, klokte de tweede tijd. Hij was 0,176 seconde minder snel dan de zesvoudig wereldkampioen. Verstappen zag ook nog Daniel Ricciardo net iets sneller rijden in zijn Renault. De Australiër reed de derde tijd op 0,815 van Hamilton.
De Limburger heeft voor het tweede raceweekeinde op Silverstone een nieuwe motor van Honda in zijn Red Bull. Hij noteerde in de eerste vrije training op vrijdag de derde tijd. Ook toen waren de beide Mercedessen sneller.
Meer uit Sport
CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
5 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
19 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.
1 dag geleden