Verstappen klokt derde tijd, Sainz snel in vrije training Bahrein
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft bij de laatste vrije training voor de GP van Bahrein de derde tijd gereden. De Nederlander klokte in zijn Red Bull een tijd van 1.31,062. De training werd met daglicht verreden, in tegenstelling tot kwalificatie later vrijdag en de race zaterdag. Carlos Sainz van Ferrari reed met 1.30,824 de beste tijd, gevolgd door Fernando Alonso in zijn Aston Martin.
Verstappen startte op de harde banden, waar hij zes rondjes op reed. Daarna ging hij over op de softs. Zijn teamgenoot Sergio Pérez bleef op de harde band. De Mexicaan reed daarmee de achtste tijd: 1.31,248.
Verstappen verbeterde zich vrijdag ten opzichte van donderdag, aangezien hij bij de tweede vrije training nog de zesde tijd had gereden. Toen gaf de regerend wereldkampioen nog een halve seconde toe op Lewis Hamilton van Mercedes. Die was toen de snelste op het circuit van Sakhir, maar bij de derde training klokte hij de twaalfde tijd.
Vrijdag om 17.00 uur Nederlandse tijd staat de kwalificatie op het programma. De Grote Prijs van Bahrein wordt zaterdag verreden.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
23 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
23 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
1 dag geleden