Verstappen klaar voor tweede deel van F1-seizoen
SPA (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het tweede deel van het seizoen. De coureur van Red Bull begint komend weekend aan de Grote Prijs van België met 8 punten achterstand op wereldkampioen Lewis Hamilton van Mercedes en laat weten klaar te zijn voor de titelstrijd.
"Het voelt goed om weer terug te zijn. Drie races in drie weekenden achter elkaar is veel, maar dat geldt voor iedereen en er komen enkele leuke circuits aan om naar uit te kijken", zei Verstappen.
De Limburger benadrukt nog maar eens dat Spa-Francorchamps zijn favoriete circuit is. "Het is echt heel cool om te racen met zo veel hogesnelheidsbochten en hoogteverschil. Ik kijk er ook naar uit om alle fans weer terug te zien. Het wordt mooi om zo veel oranje op de tribunes te zien, nadat de toeschouwers vorig jaar niet mochten komen. Het is een goede plek om onze titelstrijd te herstarten. Ik ben goed voorbereid."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
15 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
17 uur geleden