Verstappen kijkt terug op positief begin in nieuwe Red Bull
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt terug op een succesvolle eerste testdag in Bahrein. "We hadden een erg positieve dag en konden veel ronden rijden hoewel de baancondities best lastig waren", zei de coureur van Red Bull. "Het was heel warm en er stond veel wind en de bandenslijtage is altijd hoog. Dus ik ben blij met hoe het ging."
De Nederlander reed op het circuit van Sakhir de snelste ronde van allemaal en verreweg de meeste rondjes, 139 in totaal. "We wilden dit aantal rondjes rijden en als je een volledig programma kunt afwerken, kan het team ook tevreden zijn met alle informatie die we hebben verkregen. We hoeven het nog niet over de snelheid te hebben. Dat komt pas aan de orde als we Q3 halen in de kwalificatie van de eerste race. Daar zul je pas de echte snelheid zien die alle auto's hebben."
Het belangrijkste volgens de Nederlandse coureur is echter het gevoel dat hij had bij de nieuwe wagen. "De wagen voelde lekker aan. Dat is een positief begin."
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
2 uur geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
6 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
22 uur geleden