Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen kijkt alweer uit naar Formule 1-race in Barcelona

Verstappen kijkt alweer uit naar Formule 1-race in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Autocoureur Max Verstappen hoopt dat hij zijn concurrenten van Mercedes zondag opnieuw kan verrassen tijdens de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Barcelona in de Formule 1. "Na mijn zege van zondag wil ik graag op het goede spoor blijven", blikt de Nederlander van Red Bull vooruit.

Verstappen won afgelopen zondag tot zijn eigen verbazing op Silverstone. Zijn tactiek om lang op harde banden te blijven rijden, pakte wonderwel goed uit. Waar de banden van Mercedes steeds slechter werden in de hitte, snelde de Limburger richting zijn negende winst in de Formule 1.

Verstappen werd de bandentovenaar en de bandenfluisteraar genoemd. Hij staat inmiddels tweede in het WK-klassement, achter Lewis Hamilton maar voor Valtteri Bottas. "Barcelona is een ander circuit dan Silverstone", beseft Verstappen op de website van zijn team. "Maar laten we maar eens kijken of we competitief aan Mercedes kunnen zijn. Daarnaast ben ik benieuwd wat het warme weer voor impact gaat hebben. De baan in Barcelona is behoorlijk zwaar voor de banden. Ik weet niet hoe ze het in deze hitte gaan houden."

"De zege van afgelopen zondag was mooi voor ons en Honda", weet Verstappen. "Het kwam onverwacht, maar zo zie je maar weer dat je iets kan bereiken als je daar in blijft geloven."

Meer uit Sport

Tennisser Sinner eenvoudig naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.

48 minuten geleden
Martín wint sprintrace MotoGP op Le Mans na bliksemstart

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.

5 uur geleden
Wielrenster Blasi houdt Van der Breggen van eindzege in Vuelta

L'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.

7 uur geleden
Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

1 dag geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

1 dag geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

1 dag geleden