Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen kan na lastige dag leven met tweede plek in Oostenrijk

Verstappen kan na lastige dag leven met tweede plek in Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen kon leven met de tweede plaats in de Grote Prijs van Oostenrijk. De regerend wereldkampioen vertrok van poleposition, maar werd na ongeveer twaalf ronden ingehaald door Charles Leclerc in zijn Ferrari, die de race won.

"Het was een lastige dag", zei Verstappen. "We hadden veel problemen, vooral met de banden en dat was met alle soorten banden. Er was te veel slijtage, maar een tweede plaats is nog altijd een goed resultaat op een moeilijke dag."

Verstappen had tijdens de sprintrace die hij zaterdag won ook al last van zijn banden, maar de slijtage trad zondag nog sneller op dan hij had verwacht. "Steeds verloor ik na twee rondjes al heel veel snelheid. Dat is niet wat je wilt", zei de 24-jarige Nederlander tegen Viaplay.

Offday

De wereldkampioen sprak van een offday. "Het was een slechte wedstrijd. Maar om over het hele weekend 5 punten te verliezen, is niet verkeerd." Verstappen haalde nog een extra WK-punt binnen door de snelste ronde te rijden. Zijn voorsprong op Leclerc bedraagt nu nog 38 punten.

De Red Bull-coureur had wel genoten van alle fans in het oranje en de vele oranje rookwolken. "Dat was leuk. Het is sowieso een mooie kleur dus ik vind het niet erg om er doorheen te rijden. Het is jammer dat ik de fans geen zege kon geven."

Meer uit Sport

WK korfbal in 2027 in Nederland

ARNHEM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal wordt in 2027 voor de vierde keer in Nederland gehouden. Dat meldt korfbalbond KNKV, die het toernooi organiseert in samenwerking met TIG Sports.

6 uur geleden
Tennisster Rus bereikt kwartfinales WTA-toernooi in Tolentino

TOLENTINO (ANP) - Arantxa Rus heeft de kwartfinales van het WTA 125-toernooi in Tolentino gehaald. De Nederlandse tennisster won in drie sets van de Italiaanse qualifier Tatiana Pieri: 2-6 6-4 7-5. Rus wist vier matchpoints weg te werken.

6 uur geleden
Gregorius en Schoop spelen op EK honkbal in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Didi Gregorius en Jonathan Schoop doen met het Koninkrijksteam mee aan het EK honkbal in Rotterdam. De twee voormalige spelers uit de Amerikaanse Major League hopen Nederland voor de 25e keer Europees kampioen te maken. Het Koninkrijksteam treedt zaterdagavond voor zijn eerste wedstrijd aan tegen Groot-Brittannië.

7 uur geleden
McLaughlin-Levrone wint WK-goud op 400 meter in tweede tijd ooit

TOKIO (ANP) - De Amerikaanse atlete Sydney McLaughlin-Levrone heeft haar overstap van de 400 meter horden naar de 400 meter bekroond met de wereldtitel. De 26-jarige atlete snelde in Tokio op een door de regen nat geworden atletiekbaan naar het goud in een tijd van 47,78. Dat is de tweede tijd ooit gelopen en achttien honderdsten verwijderd van het veertig jaar oude wereldrecord van 47,60, in 1985 gelopen door de Oost-Duitse Marita Koch.

7 uur geleden
Volleyballer Ahyi zet WK met Oranje in een flow voort

PASAY CITY (ANP) - Aanvaller Michiel Ahyi moet ook zaterdag zoveel mogelijk in stelling worden gebracht willen de Nederlandse volleyballers een kans maken om de kwartfinales te halen op het WK. Oranje neemt het op tegen Turkije en Ahyi (27) was in de groepsfase telkens de topschutter van de ploeg. Die rol was jarenlang voor Nimir Abdel-Aziz, maar die besloot als international een pauze in te lassen.

7 uur geleden
Borg vecht tegen prostaatkanker 'alsof het Wimbledonfinale is'

STOCKHOLM (ANP/RTR) - De Zweedse tennislegende Björn Borg (69) strijdt tegen een agressieve vorm van prostaatkanker. Borg zei in een interview met de BBC dat hij "elke dag zal vechten alsof het een finale op Wimbledon is". Borg onthulde zijn diagnose in zijn onlangs verschenen autobiografie 'Heartbeats: A Memoir'.

7 uur geleden
Van der Vorst stopt als voorzitter World Boxing

DEN HAAG (ANP) - Boris van der Vorst is in november tijdens het verkiezingscongres geen kandidaat meer voor het voorzitterschap van World Boxing. De 53-jarige Nederlander stond de afgelopen drie jaar aan de leiding van de bond. Boksen dreigde geen onderdeel van de Olympische Spelen van 2028 te zijn, maar de sport staat mede door de inzet van World Boxing in Los Angeles toch op het programma. "Ik heb mijn belofte ingelost. Ik neem met trots afscheid", zei Van der Vorst tegen het ANP.

9 uur geleden