Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen jaagt op succes in minirondje Bahrein

Verstappen jaagt op succes in minirondje Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf de derde plek in de Grote Prijs van Sakhir, de zestiende en voorlaatste race van dit jaar in de Formule 1. De wereldkampioen is al bekend, maar Verstappen kan nog altijd als tweede eindigen in de titelstrijd. De coureur van Red Bull moet dan wel Valtteri Bottas passeren in de stand. De Fin van Mercedes vertrekt echter in de Grote Prijs van Sakhir vanaf poleposition.

Verstappen verwacht een lastige race in Bahrein, waar voor de tweede week op rij een Formule 1-race wordt verreden. Deze keer rijden de coureurs op de zogeheten Outer Track, een kort rondje met veel rechte stukken en weinig bochten. Ze doen minder dan 1 minuut over één rondje.

De Nederlander moet ook zien af te rekenen met George Russell, de coureur van Williams die tot dusver met verve Lewis Hamilton vervangt bij Mercedes in de GP van Sakhir en de tweede startpositie inneemt. Hamilton is besmet met het coronavirus en mag niet racen. Hij verzekerde zich in de Grote Prijs van Turkije al van zijn zevende wereldtitel.

De Grote Prijs van Sakhir is een avondrace die start om 18.10 uur.

Meer uit Sport

Norris verovert pole in GP van São Paulo, Verstappen zestiende

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft in de Formule 1 de poleposition veroverd voor de Grote Prijs van São Paulo in Brazilië. De Britse coureur van McLaren was in de kwalificatie sneller dan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes en de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari. Zijn Australische teamgenoot Oscar Piastri zette de vierde tijd neer.

4 uur geleden
Tennisster Rybakina verslaat Sabalenka en wint WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan versloeg in de finale in het Saudische Riyad Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus: 6-3 7-6 (0).

5 uur geleden
Tennisser Djokovic klopt Musetti en wint in Athene 101e titel

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft het tennistoernooi van Athene op zijn naam geschreven. De 38-jarige Serviër versloeg in de finale de Italiaan Lorenzo Musetti in drie sets: 4-6 6-3 7-5.

6 uur geleden
Veldrijdster Van der Heijden verovert voor het eerst EK-titel

MIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.

10 uur geleden
Piastri valt uit in sprintrace in São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.

10 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Portugal

PORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.

12 uur geleden
NBA wil over twee jaar Europese basketbalcompetitie lanceren

MILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.

13 uur geleden