Verstappen is ongenaakbaar bij de GP van Azerbeidzjan
BAKOE (ANP) - Max Verstappen (27) heeft de Grote Prijs van Azerbeidzjan gewonnen. De viervoudig wereldkampioen startte zondag vanaf poleposition op het stratencircuit van Bakoe en was in zijn Red Bull ongenaakbaar. De Brit George Russell werd in zijn Mercedes tweede, voor de Spanjaard Carlos Sainz van Williams.
Verstappen liep in Bakoe 25 punten in op de Australische klassementsleider Oscar Piastri en verkleinde ook zijn achterstand op de Brit Lando Norris. Het was niet het weekend van McLaren. Piastri startte vanaf plek tien en reed zijn McLaren al in de eerste ronde de muur in. Norris begon als achtste en finishte als zevende.
Het was de tweede zege van Verstappen op rij, nadat hij twee weken geleden in het Italiaanse Monza ook al de snelste was. Verstappen kwam door zijn vierde overwinning van het seizoen op 265 punten. Hij staat daarmee op een derde plaats achter de McLarens van Piastri en Norris. Er zijn nog zeven races te gaan.
Meer uit Sport
MONTMÉLO (ANP) - Max Verstappen rijdt dit weekeinde in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië met een splinternieuwe motor. "Dat moet wel, want de oude doet het niet meer. Anders ben ik straks Fred Flintstone", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan het raceweekend.
9 uur geledenVILLARS-LES-DOMBES (ANP) - Wout van Aert heeft de vijfde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De Belgische renner van Visma - Lease a Bike was in Villars-les-Dombes de snelste in de massasprint, voor de Fransman Hugo Hofstetter en Phil Bauhaus uit Duitsland.
10 uur geledenMONTMÉLO (ANP) - Kimi Antonelli is zelf ook verbaasd dat hij al in zijn tweede jaar de Formule 1 domineert. De 19-jarige Italiaan van Mercedes won de laatste vijf grands prix en leidt riant in het wereldkampioenschap. "Als je me twee jaar geleden had gezegd dat ik ooit het kampioenschap zou leiden, had ik je voor gek verklaard", zei hij tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië. "Maar ik ben blij dat ik in deze positie verkeer en dankbaar voor de kans die ik heb gekregen."
11 uur geledenROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het grastoernooi van Rosmalen. De als zesde geplaatste Nederlander verloor in twee sets van Zhang Zhizhen, de Chinese nummer 214 van de wereldranglijst: 6-7 (5) 4-6.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Wimbledon heeft het prijzengeld voor de tennissers met 20 procent verhoogd. De organisatie meldt dat er een prijzenpot is van in totaal 64,2 miljoen Britse pond, zo'n 74,4 miljoen euro.
14 uur geledenROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.
16 uur geleden