Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen is 'benieuwd naar circuitupdates' in Australië

Verstappen is 'benieuwd naar circuitupdates' in Australië

MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen is benieuwd naar de veranderingen die het Albert Park Circuit in Melbourne heeft ondergaan. Komend weekend wordt er voor het eerst sinds 2019 weer een Formule 1-race gehouden op Australische bodem.

"Ik kijk er echt naar uit om weer in Australië te racen, het is een tijdje geleden. De sfeer is daar ook altijd zo goed", zei Verstappen (24), die nog nooit de beste was in Melbourne. De Nederlander van Red Bull arriveert als de nummer 3 van het klassement in Australië voor de derde race van het seizoen.

Het Albert Park Circuit heeft een behoorlijke metamorfose ondergaan. Zo zijn veel bochten wijder gemaakt en is er een chicane uit het circuit gehaald, met als doel meer inhaalmogelijkheden te creëren. Tevens zijn er voor het eerst maar liefst vier DRS-zones.

Interessant

"Het zal interessant zijn om de baanupdates te zien, ik denk dat ze een groot verschil zullen maken. Vooral in bocht zes, waar de belangrijkste verandering heeft plaatsgevonden. Er zouden nu meer inhaalmogelijkheden moeten zijn, wat altijd positief is", aldus de regerend wereldkampioen.

"Het wordt interessant om te zien hoe de auto presteert in Australië. De baan kan soms behoorlijk stoffig zijn. Ik hoop dat we weer een soepel weekend beleven als team. Laten we kijken wat er zondag gebeurt."

Verstappen maakte in 2015 zijn debuut in de Formule 1 in Melbourne, toen namens Toro Rosso.

De race begint zondag om 07.00 uur.

Meer uit Sport

Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

2 uur geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

2 uur geleden
Ganna wint Dwars door Vlaanderen na late inhaalactie bij Van Aert

WAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.

4 uur geleden
Wielrenner Evenepoel debuteert zondag in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.

6 uur geleden
Woods stopt tijdelijk met golf om zich te richten op gezondheid

STUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.

11 uur geleden
Kickbokser Kromah verdedigt in juni voor het eerst wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.

1 dag geleden
Chicago Bulls ontslaat guard Ivey om 'schadelijk' gedrag

CHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".

1 dag geleden