Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen in virtuele 24 uur van Le Mans op 15 en 16 januari

Verstappen in virtuele 24 uur van Le Mans op 15 en 16 januari

LE MANS (ANP) - Max Verstappen gaat volgende week racen in de virtuele versie van de 24 uur van Le Mans. Net als in 2020 doet de Formule 1-wereldkampioen dat voor Team Redline, zo maakte dat team bekend via Twitter. In deze racewedstrijd gaan topcoureurs vanachter een scherm de strijd met elkaar aan. De winnaar krijgt 125.000 dollar.

Het evenement is live te volgen via verschillende onlinekanalen. Twee jaar geleden was dit evenement voor het eerst en keken verspreid over vijf dagen ruim 14 miljoen mensen. Toen deed Verstappen mee in een team met Lando Norris van Formule 1-team McLaren. Nu zal hij met de Zweedse IndyCar-coureur Felix Rosenqvist gaan voor de winst.

De wedstrijd staat voor 15 en 16 januari op het programma. Dat is net een maand nadat de Nederlander op de laatste dag van het Formule 1-seizoen de titel wist binnen te halen in plaats van de Brit Lewis Hamilton.

Meer uit Sport

Drie coureurs met nieuw startnummer in Formule 1

LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.

31 minuten geleden
Skeletonster Bos achtste bij wereldbekerwedstrijd in Letland

SIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.

1 uur geleden
Doets vecht zich terug en bereikt tweede ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.

2 uur geleden
KNSB geeft 4 januari olympische schaatsselectie door aan NOC*NSF

UTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.

2 uur geleden
Van Empel vertrekt bij Visma - Lease a Bike en neemt pauze

DEN BOSCH (ANP) - Veldrijdster Fem van Empel vertrekt per 1 januari bij Visma - Lease a Bike en stopt voor onbepaalde tijd met haar professionele wielercarrière. Dat meldt de wielerploeg in een persbericht.

4 uur geleden
Van Gerwen moeizaam naar tweede ronde van WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.

17 uur geleden
Skeletonster Bos op vijfde plaats bij wereldbeker in Sigulda

SIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.

20 uur geleden