Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen in achterhoede in enige training GP van Brazilië

Verstappen in achterhoede in enige training GP van Brazilië

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de enige training voor de Grote Prijs van Brazilië de vijftiende tijd neergezet. De regerend wereldkampioen was in de Red Bull op mediumbanden 1,102 seconde langzamer dan Lando Norris. De McLaren-coureur zette op zachte banden met 1.10,610 de beste tijd neer. Verstappen brak een snelle ronde op zachte banden aan het einde van de kwalificatie af.

Achter Norris zette George Russell in de Mercedes de tweede tijd neer voor Oliver Bearman in de Haas. De Brit, die volgend seizoen de vaste rijder wordt bij het Amerikaanse team, verving de zieke Kevin Magnussen.

Verstappen weet al dat hij voor de grand prix die zondag wordt verreden een gridstraf van vijf plaatsen krijgt. Hij moet vijf posities naar achteren in de startopstelling, omdat zijn racewagen een nieuwe motor heeft gekregen. In de Grote Prijs van Mexico kampte de Red Bull-coureur op de eerste dag met motorproblemen en reed hij daarna met een oude motor.

De coureurs rijden later vrijdag om 19.30 uur (Nederlandse tijd) de kwalificatie voor de sprintrace van zaterdag. Die is zaterdag om 15.00 uur. Later op die dag is dan nog de kwalificatie voor de GP van zondag.

Meer uit Sport

Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

3 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

5 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

17 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

17 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

21 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

23 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

1 dag geleden