Verstappen: ik ben er klaar mee
MUGELLO (ANP) - Max Verstappen heeft het even helemaal gehad. De Nederlandse coureur viel voor de tweede week op rij uit in de Formule 1. "Ik ben er op dit moment een beetje klaar mee, ik heb er niet zoveel zin in", zei de kopman van Red Bull kort na zijn crash op het circuit van Mugello bij Ziggo Sport.
Vorige week op Monza viel Verstappen uit met technische problemen. Bij de eerste editie van de Grote Prijs van Toscane wilde de Nederlander zich revancheren. Hij kon in de trainingen concurreren met de Mercedessen en kwalificeerde zich als derde, maar al voor de start ging het mis. "In mijn ronde op weg naar de grid merkte ik dat er iets mis was met de motor. Ik denk dat het hetzelfde probleem was als op Monza. De start zelf was goed, maar op het moment dat ik vol gas wilde gaan, speelde dat probleem weer op."
Verstappen zakte bij gebrek aan vermogen weg in het veld en werd kort voor de tweede bocht van achteren aangereden. "Dat heb je als je zo'n gezeik hebt bij de start, dan kom je in een positie terecht dat de kans bestaat dat ze achterop je rijden. Dat maakte me ook niet meer zo uit. Maar dit is niet normaal, dat zoiets twee wedstrijden achter elkaar gebeurt."
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Geoffroy Roux de Bézieux is de nieuwe voorzitter van het organisatiecomité voor de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen. De 64-jarige Fransman volgt de in september afgetreden Edgar Grospiron op.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn noemt het "heel bijzonder" dat voormalig bondscoach Pat Murphy met de honkballers van Milwaukee Brewers kampioen is geworden. "Het is voor iedere coach een knappe prestatie, maar het is natuurlijk heel leuk dat iemand het doet die twee keer bondscoach van Nederland was en veel affiniteit met ons land heeft", zegt de 58-jarige oud-honkbalinternational Eenhoorn tegen het ANP.
4 uur geledenTOKIO (ANP) - Elena Rybakina heeft de kwartfinale bereikt van het tennistoernooi van Tokio. De nummer één van de wereldranglijst uit Kazachstan won in twee sets van haar landgenote Joelia Poetintseva: 6-2 6-3.
7 uur geledenMILWAUKEE (ANP) - Pat Murphy heeft met de honkballers Milwaukee Brewers voor het eerst in de clubgeschiedenis de World Series gewonnen. Het team van de 67-jarige oud-bondscoach van Nederland won in de nacht van woensdag op donderdag in het eigen American Family Field met 4-1 van de Tampa Bay Rays. Daarmee komt de stand in de strijd om het kampioenschap op 4-1 voor de Brewers.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Eder Sarabia is de nieuwe trainer van Espanyol. De Spanjaard is de opvolger van zijn landgenoot Manolo González, die dinsdag na een nederlaag tegen vierdeklasser Sestao River (4-3) in het bekertoernooi werd ontslagen.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Marjan Olfers, hoogleraar Sport en Recht aan de Vrije Universiteit Amsterdam, gaat met haar onderzoeksbureau Verinorm het onafhankelijke onderzoek naar de cultuur binnen wielerploeg Picnic PostNL leiden. Dat bevestigt een woordvoerder van Picnic PostNL na berichtgeving van de NOS.
22 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse Formule 1-coureur Sergio Pérez (36) blijft langer voor Cadillac rijden. Hij heeft een contract tot 2029 getekend bij het Amerikaanse team. Dat heeft het team woensdag bekendgemaakt. Pérez was eerder teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull Racing.
1 dag geleden