Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen houdt zich scherp met virtuele racewedstrijden

Verstappen houdt zich scherp met virtuele racewedstrijden

MONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt zaterdagavond mee in een virtuele racewedstrijd, vertelde hij vrijdagavond bij Ziggo Sport. "Je rijdt in andere auto's, maar het kan in ieder geval geen kwaad", legde de Formule 1-coureur uit. "Het houdt jezelf scherp en het is natuurlijk heel leuk om met zoveel andere coureurs dat samen te kunnen doen."

Verstappen reageerde desgevraagd nog even op het afgelasten van de Grote Prijs van Australiƫ een week eerder. "Alles was klaar om te gaan voor vrijdag", zei de Red Bull-coureur. "De teams hebben 's avonds nog een meeting gehad en daar werd ook nog niks duidelijk wat ze precies zouden gaan doen. De intentie was wel om te rijden op vrijdag, maar 's morgens vroeg kwam daar snel verandering in."

De simrace waar Verstappen en enkele van zijn collega aan meedoen wordt zaterdagavond 21 maart om 18.00 uur uitgezonden via Ziggo Sport en YouTube. De vrijdag ook aangekondigde Virtual Grand Prix Series, waar voor zondag de Grote Prijs van Bahrein op het programma staat, laat Verstappen aan zich voorbijgaan. "Ik speel dat spel nooit. Voordat je dat een beetje snapt en onder de knie hebt, ben je weer een paar dagen verder."

Meer uit Sport

Wielrenster Adegeest rijdt komende twee seizoenen voor Lidl-Trek

WATERLOO (ANP) - Lidl-Trek heeft wielrenster Loes Adegeest voor de komende twee seizoenen vastgelegd. Adegeest komt over van FDJ-Suez, waar ze sinds 2023 voor rijdt.

1 uur geleden
Verstappen kijkt uit naar race voor zee van Oranjefans

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kijkt ernaar uit om langs de zee van Oranjefans te racen in de Dutch Grand Prix. De regerend wereldkampioen kondigt aan dat hij zijn helm met oranje leeuw komend weekend zal dragen.

1 uur geleden
Zverev wint eerste partij op US Open in drie sets

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft de tweede ronde bereikt van de US Open. De als derde geplaatste Duitser was in drie sets te sterk voor de Chileen Alejandro Tabilo: 6-2 7-6 (4) 6-4.

3 uur geleden
Tennisster Gauff naar tweede ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Voormalig winnares Coco Gauff heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van de US Open. De als derde geplaatste Amerikaanse rekende na bijna drie uur in drie sets af met de Australische Ajla Tomljanovic: 6-4 6-7 (2) 7-5.

3 uur geleden
Fitte Sinner verliest slechts vier games in eerste ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.

15 uur geleden
Vitesse in hoger beroep tegen intrekken proflicentie

ARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.

16 uur geleden
Volleybalsters als groepswinnaar naar achtste finales van WK

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).

18 uur geleden