Verstappen hoopt op 'constant' weekend zonder veel problemen
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt met vertrouwen vooruit naar de start van het nieuwe Formule 1-seizoen, komend weekeinde in Bahrein. "Het belangrijkste is dat we een constant weekend kunnen afwerken zonder veel problemen en hopelijk weten we een flink aantal punten te scoren", zegt de Nederlander in een vooruitblik van zijn team Red Bull.
"We hebben veel geleerd tijdens de testdagen in Barcelona en Bahrein", vervolgt Verstappen. "Ik ben blij dat we ons nu kunnen richten op de eerste race van een nieuw tijdperk, er kan echt van alles gebeuren. Het doel van de nieuwe regels is om de grid dichter bij elkaar te brengen en het makkelijker te maken elkaar te volgen. Ik hoop dat we dat in de eerste race terugzien."
De vele veranderingen maken Verstappen ook nieuwsgierig, zegt hij. "Alles is zo nieuw dat er veel onbekende factoren zijn tijdens de eerste race van het seizoen. De auto ziet er goed uit en als team staan we er prima voor."
Meer uit Sport
SAINT-DENIS (ANP) - Milou van Wijk heeft zich met de snelste tijd geplaatst voor de halve finales van de 50 meter vrije slag op de EK zwemmen. Ze tikte aan na 24,13 seconden in het Olympic Aquatic Centre van Parijs en was sneller dan de Zweedse Sarah Sjöström (24,21). Marrit Steenbergen plaatste zich met de vierde tijd voor de halve eindstrijd (24,34).
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Femke Markus fietst vanaf volgend jaar voor Team Visma | Lease a Bike. De 29-jarige wielrenster uit Nederland komt over van SD Worx-Protime en krijgt een belangrijke rol in de voorjaarsklassiekers en zware koersen.
3 uur geledenTORONTO (ANP) - Iga Swiatek heeft haar eerste toernooizege van dit seizoen binnen. De Poolse versloeg de als tweede geplaatste Kazachse Elena Rybakina in de finale in Toronto (6-2 6-3).
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Ben Shelton heeft voor de tweede keer op rij het tennistoernooi in het Canadese Montreal gewonnen. De Amerikaan rekende in de finale af met zijn landgenoot Brandon Nakashima: 6-3 7-6 (4).
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar trok na zijn vierde plaats op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham een duidelijke conclusie. "Het was mijn droom om een van de big boys te worden in de meerkamp en na vanavond durf ik te stellen dat ik een van de big boys ben", zei hij na afloop in het Alexander Stadium.
12 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Discuswerpers Shaquille Emanuelson en Ruben Rolvink hebben zich niet in de strijd om de medailles kunnen mengen op de EK atletiek in Birmingham. De twee Nederlanders presteerden wel naar behoren in de finale. Emanuelson eindigde als vijfde met een afstand van 67,97 meter, Rolvink werd zevende met 65,45.
13 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar heeft net naast de bronzen medaille gegrepen op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige meerkamper uit Heerhugowaard liep voor wat hij waard was op de afsluitende 1500 meter, maar hij maakte te weinig goed om de Noor Sander Skotheim van het brons af te houden. Tesselaar eindigde als vierde in een persoonlijk record van 8378 punten.
14 uur geleden