Verstappen hoopt op 'constant' weekend zonder veel problemen
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt met vertrouwen vooruit naar de start van het nieuwe Formule 1-seizoen, komend weekeinde in Bahrein. "Het belangrijkste is dat we een constant weekend kunnen afwerken zonder veel problemen en hopelijk weten we een flink aantal punten te scoren", zegt de Nederlander in een vooruitblik van zijn team Red Bull.
"We hebben veel geleerd tijdens de testdagen in Barcelona en Bahrein", vervolgt Verstappen. "Ik ben blij dat we ons nu kunnen richten op de eerste race van een nieuw tijdperk, er kan echt van alles gebeuren. Het doel van de nieuwe regels is om de grid dichter bij elkaar te brengen en het makkelijker te maken elkaar te volgen. Ik hoop dat we dat in de eerste race terugzien."
De vele veranderingen maken Verstappen ook nieuwsgierig, zegt hij. "Alles is zo nieuw dat er veel onbekende factoren zijn tijdens de eerste race van het seizoen. De auto ziet er goed uit en als team staan we er prima voor."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
11 minuten geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
19 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geleden