Verstappen hoopt op 'constant' weekend zonder veel problemen
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt met vertrouwen vooruit naar de start van het nieuwe Formule 1-seizoen, komend weekeinde in Bahrein. "Het belangrijkste is dat we een constant weekend kunnen afwerken zonder veel problemen en hopelijk weten we een flink aantal punten te scoren", zegt de Nederlander in een vooruitblik van zijn team Red Bull.
"We hebben veel geleerd tijdens de testdagen in Barcelona en Bahrein", vervolgt Verstappen. "Ik ben blij dat we ons nu kunnen richten op de eerste race van een nieuw tijdperk, er kan echt van alles gebeuren. Het doel van de nieuwe regels is om de grid dichter bij elkaar te brengen en het makkelijker te maken elkaar te volgen. Ik hoop dat we dat in de eerste race terugzien."
De vele veranderingen maken Verstappen ook nieuwsgierig, zegt hij. "Alles is zo nieuw dat er veel onbekende factoren zijn tijdens de eerste race van het seizoen. De auto ziet er goed uit en als team staan we er prima voor."
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP/RTR) - Carlos Alcaraz keert na een afwezigheid van meer dan vier maanden terug op de tennisbaan. De 23-jarige Spanjaard is hersteld van een polsblessure en doet mee aan de US Open, waar hij vanaf 30 augustus zijn titel verdedigt.
3 uur geledenAKEN (ANP) - De Nederlandse springruiters zijn er bij de wereldkampioenschappen in Aken niet in geslaagd zich al te plaatsen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. In de eerste manche van de landenwedstrijd kreeg het team van bondscoach Wout-Jan van der Schans donderdag een springfout te veel en eindigde daarmee op de dertiende plaats. Alleen de beste tien landen plaatsten zich voor de finale van vrijdag. Nederland had bij de eerste zeven landen moeten eindigen om al zeker te zijn van een olympisch ticket.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben de derde groepswedstrijd op het wereldkampioenschap in eigen land gewonnen van Japan. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee versloeg de Japanners in het Wagener Stadion in Amstelveen met 4-1.
4 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Formule 1-coureur Liam Lawson is in de Dutch Grand Prix onverwacht de teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull. De Nieuw-Zeelander vervangt de Fransman Isack Hadjar, die een polsblessure heeft opgelopen tijdens een fitnesstraining.
5 uur geledenARDOOIE (ANP) - Jasper Philipsen heeft de tweede etappe in de Renewi Tour op zijn naam geschreven. De Belgische sprinter van Alpecin-Premier Tech was na 173,9 kilometer tussen Blankenberge en Ardooie de snelste van het peloton. Hij versloeg de Brit Joshua Giddings en de Noor Søren Wærenskjold in de massasprint. Arvid de Kleijn was de beste Nederlander op de vijfde plaats.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het prijzengeld voor de tennissers en tennissters op de US Open is verhoogd naar een nieuw recordbedrag. De winnaars in het enkelspel ontvangen 5,5 miljoen dollar (ongeveer 4,71 miljoen euro), meldt de organisatie van het Amerikaanse grandslamtoernooi in New York.
6 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen wil optimaal genieten van de laatste Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort. "Het is hier alle keren heel bijzonder geweest. Ik wil heel graag die laatste keer ook die positieve sfeer ervaren en goed afsluiten", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persconferentie op het circuit in de duinen.
6 uur geleden