Verstappen: het moet beter als we voor de titel willen strijden
DJEDDA (ANP/DPA) - Max Verstappen rekent op een sterk herstel van Red Bull in Saudi-Arabië. Het Formule 1-team beleefde vorige week een mislukte seizoensstart zonder punten in Bahrein. "We moeten beter worden. Als we voor de titel willen strijden, kunnen we ons niet zulke races als in Bahrein veroorloven", zei de Nederlandse kopman van Red Bull voorafgaand aan de eerste vrije training op het circuit van Djedda.
De wereldkampioen moest vorige week drie rondes voor het einde zijn Red Bull-auto in de pits parkeren vanwege technische problemen. Verstappen lag op de tweede plaats achter Ferrari-coureur Charles Leclerc toen de brandstoftoevoer richting de motor begon te haperen, volgens Red Bull als gevolg van een vacuüm in de pompen. In de laatste ronde viel zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez vanwege hetzelfde euvel uit. "Heel jammer, zoiets mag niet gebeuren", zei Verstappen.
Red Bull liet vrijdag weten dat de problemen met de brandstofpomp zijn opgelost. "We hebben de benodigde stappen genomen om dit te verhelpen en verwachten dit weekeinde geen problemen." Om 15.00 uur begint de eerste training in Saudi-Arabië.
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.
2 uur geledenCONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.
13 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
15 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
16 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
19 uur geleden