Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: het moet beter als we voor de titel willen strijden

Verstappen: het moet beter als we voor de titel willen strijden

DJEDDA (ANP/DPA) - Max Verstappen rekent op een sterk herstel van Red Bull in Saudi-Arabië. Het Formule 1-team beleefde vorige week een mislukte seizoensstart zonder punten in Bahrein. "We moeten beter worden. Als we voor de titel willen strijden, kunnen we ons niet zulke races als in Bahrein veroorloven", zei de Nederlandse kopman van Red Bull voorafgaand aan de eerste vrije training op het circuit van Djedda.

De wereldkampioen moest vorige week drie rondes voor het einde zijn Red Bull-auto in de pits parkeren vanwege technische problemen. Verstappen lag op de tweede plaats achter Ferrari-coureur Charles Leclerc toen de brandstoftoevoer richting de motor begon te haperen, volgens Red Bull als gevolg van een vacuüm in de pompen. In de laatste ronde viel zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez vanwege hetzelfde euvel uit. "Heel jammer, zoiets mag niet gebeuren", zei Verstappen.

Red Bull liet vrijdag weten dat de problemen met de brandstofpomp zijn opgelost. "We hebben de benodigde stappen genomen om dit te verhelpen en verwachten dit weekeinde geen problemen." Om 15.00 uur begint de eerste training in Saudi-Arabië.

Meer uit Sport

Wielrenner Lemmen voelde 'overal pijn' na val voor winst in Polen

KARPACZ (ANP) - Wielrenner Bart Lemmen voelde "overal pijn" na zijn val in aanloop naar zijn eerste profzege, die hij donderdag boekte in de Ronde van Polen. Dat heeft de Nederlander laten weten in een reactie via zijn ploeg Visma - Lease a Bike. De 30-jarige Lemmen kwam ten val maar won de etappe en nam de leiding in het algemeen klassement over.

9 uur geleden
Pieterse kan zichzelf niets verwijten na derde plek in Touretappe

TOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Puck Pieterse kan zichzelf niets verwijten na de zesde etappe van de Tour de France Femmes, waarin ze derde werd achter winnares Kimberley Le Court en Cédrine Kerbaol. Dat zei de Nederlandse bolletjestruidraagster na afloop van de etappe tegen de NOS.

10 uur geleden
Le Court wint zesde etappe Tour de France Femmes, Pieterse derde

TOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Kimberley Le Court heeft de zesde etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De renster uit Mauritius van AG Insurance-Soudal was de beste in de heuvelachtige etappe over 153,4 kilometer van Montbrison naar Tournon-sur-Rhône. Cédrine Kerbaol uit Frankrijk werd tweede, voor de Nederlandse bolletjestruidraagster Puck Pieterse.

11 uur geleden
Landskampioen ontvangt dit Eredivisieseizoen gouden schaal

ZEIST (ANP) - De kampioen van de Eredivisie mag dit seizoen een gouden schaal omhoog houden. De gouden versie van de kampioensschaal wordt ter ere van het 70-jarig bestaan van het betaald voetbal uitgereikt door Eredivisie CV en de KNVB, zo meldt de voetbalbond.

12 uur geleden
Wielrenner Lemmen wint etappe en pakt leiding in Ronde van Polen

KARPACZ (ANP) - De Nederlandse wielrenner Bart Lemmen heeft de vierde etappe van de Ronde van Polen gewonnen, en daarmee de leiding in het algemeen klassement overgenomen. Het is de eerste profzege voor de 30-jarige renner van Visma - Lease a Bike. Hij klopte de Italiaan Christian Scaroni in Karpacz. Axel Laurance uit Frankrijk werd derde op 14 seconden.

12 uur geleden
Peloton onderweg voor opnieuw zware etappe Tour de France Femmes

MONTBRISON (ANP) - De wielrensters in de Tour de France Femmes zijn vertrokken voor opnieuw een zware etappe. De start van de zesde etappe was in het bij Lyon gelegen Montbrison, de finish is na 153 kilometer in Tournon-sur-Rhône.

15 uur geleden
Strijd om WK wielrennen in 2032 gaat tussen Nederland en India

LEEK (ANP) - Groningen en Drenthe strijden alleen nog met India om de organisatie van de WK wielrennen in 2032. Dat heeft voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI bekendgemaakt tijdens een interview. Eigenaar Thijs Rondhuis van wielerorganisatie Courage Event, een van de organisaties achter het Nederlandse WK-bid, is blij met het wegvallen van concurrenten, maar ziet India als "een van de zwaarste tegenkandidaten".

16 uur geleden