Verstappen heeft zin in 'Suzuka', waar goede herinneringen liggen
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar de Grote Prijs van Japan. De regerend wereldkampioen van Red Bull meldt dat hij en zijn team vol vertrouwen zijn voor de race op het circuit van Suzuka. "Het is een iconisch circuit en altijd leuk om er te racen", zegt Verstappen via de ploeg.
"De baan heeft veel hogesnelheidsbochten en de banden hebben er veel te lijden", zegt Verstappen. "We moeten voor de beste afstelling zorgen, zeker met de voorspelde regen voor dit weekend."
Verstappen won de race in Japan de afgelopen twee jaar en hij en het team hebben er goede herinneringen. "We hebben er afgelopen jaar het constructeurskampioenschap gewonnen en het jaar ervoor won ik er mijn tweede wereldtitel. Ook zei de coureur dat het fijn was om even een korte pauze te hebben met familie en vrienden, zodat hij wat tijd in Tokio kon doorbrengen.
De Red Bull-coureur viel al vroeg uit in de Grote Prijs van Australië anderhalve week geleden. "De vorige week in Melbourne was jammer, maar dit soort dingen gebeuren. We hebben negen overwinningen op rij gehaald, wat een indrukwekkende reeks is, we kijken ernaar uit om nog sterker terug te komen."
Meer uit Sport
KELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.
9 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
18 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
20 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
23 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
23 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
1 dag geleden