Verstappen heeft vertrouwen in race in Bahrein
BAHREIN (ANP) - Max Verstappen ziet de race op het circuit van Bahrein in de Formule 1 van het komend weekeinde met optimisme tegemoet. "Ik heb er best vertrouwen in", zegt hij op Verstappen.nl. "We hebben een paar nieuwe onderdelen getest en dat voelde zeker positief. In het verleden hebben we hier als Red Bull echter nooit echt een kans gehad om te winnen. Nu hoop ik daar natuurlijk wel op."
Het WK-klassement is voor Verstappen van minder belang. "Tweede of derde, dat maakt me niet zoveel uit. Ik vind het belangrijker dat we het seizoen met drie positieve races afsluiten." Lewis Hamilton veroverde in de vorige race in Turkije al de wereldtitel.
Verstappen werd zesde in Turkije. Hij sprak van een race om snel te vergeten. "Soms heb je van die weekenden dat het allemaal niet wil lukken. Jammer. Ik keek echt uit naar de Turkse Grand Prix. Maar we hebben dit jaar ook veel goede momenten gehad. Hopelijk gaat het hier in Bahrein weer probleemloos."
In aanloop naar de GP van Bahrein is een coronabesmetting geconstateerd bij het team van Verstappen. Het gaat om Jonathan Wheatley, sportief directeur bij Red Bull.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft na het mislopen van een olympische medaille met de Nederlandse gemengde aflossingsploeg online veel negatieve en boze reacties gekregen. Dat vertelde hij na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
35 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting wil de komende dagen in Milaan aan bondscoach Niels Kerstholt laten zien dat ze een plaats in de aflossingsploeg verdient. "Ik spreek uit dat ik het heel graag wil, de relay rijden. Het zou ook gek zijn, vanuit mijn kant, als ik dat niet zou doen", vertelde de Friezin na afloop van de training.
1 uur geledenBORMIO (ANP) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen (24) heeft woensdag zijn derde gouden medaille gewonnen op de Olympische Winterspelen van Milaan en Cortina. Dat deed hij op het onderdeel super-G op de flanken van de Stelvio bij Bormio. Hij was 0,13 seconde sneller dan de Amerikaan Ryan Cochran-Siegle, die net als vier jaar geleden zilver won. Von Allmens landgenoot en regerend wereldkampioen Marco Odermatt pakte de bronzen medaille.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De terugkeer als shorttrackster voelde woensdag voor Suzanne Schulting "heel natuurlijk". Dat vertelde de 28-jarige Friezin na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard is er niet in geslaagd de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam te bereiken. De 17-jarige debutant verloor in Ahoy met 3-6 4-6 van de 23 jaar oudere Zwitser Stan Wawrinka.
2 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft woensdagochtend 65 rondes voltooid in de eerste testsessie van het voorseizoen van de Formule 1. Op het circuit van Bahrein zette de nummer 2 van vorig seizoen de snelste ronde neer in 1.35,43. Oscar Piastri, vorig jaar derde in het wereldkampioenschap, volgde in zijn McLaren op 0,17 seconden. George Russell (Mercedes) zette de derde tijd neer.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.
4 uur geleden