Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: goed begonnen, maar we moeten blijven pushen

Verstappen: goed begonnen, maar we moeten blijven pushen

LONDEN (ANP) - Max Verstappen is tevreden met de start van het Formule 1-seizoen en de koppositie in de WK-tussenstand na negen races. Maar het is geen reden om achterover te leunen, zegt hij op de site van Team Red Bull. "We zijn goed begonnen en daar ben ik natuurlijk heel blij mee, maar we moeten blijven pushen, we kunnen niet alleen maar denken aan onze resultaten tot nu toe. Het wordt echt spannend en een uitdaging voor de rest van het jaar, maar dat maakt het juist spannend."

Hij vervolgt: "We stonden zeker voor in Oostenrijk en onze auto was daar erg goed, maar in Frankrijk wonnen we pas met nog een paar ronden te gaan, dus het kampioenschap is erg close en misschien nog wel closer dan de punten op dit moment laten zien. Er komen een paar moeilijke circuits aan waar Mercedes misschien een voorsprong op ons heeft, maar we doen alles wat we kunnen om ze voor te blijven."

Verstappen kijkt uit naar de Britse Grand Prix, komende zondag op Silverstone, met waarschijnlijk volgepakte tribunes. "De terugkeer van de fans maakt het verschil op Silverstone. Vorig jaar hebben we er twee races zonder publiek gereden en toen ontbrak de sfeer. Het is natuurlijk nog steeds een geweldig circuit. Ik hoop alleen dat de race ook voor het publiek spannend wordt."

Verstappen is redelijk positief over de introductie dit seizoen van drie sprintraces op zaterdag, waarin de winnaar de poleposition op zondag kan pakken. "Ik sta er helemaal voor open om de sprintraces te proberen en ik vind het wel fijn dat we wat minder training hebben voor we aan de kwalificatie beginnen, maar laten we gewoon afwachten. Het is moeilijk om er iets over te zeggen voordat we het dit weekend getest hebben. Elke race neem je gecontroleerde risico's, zeker als je voor een kampioenschap vecht, maar deze ene race zal niet bepalend zijn voor het eindresultaat."

Meer uit Sport

Wielerploeg Tietema maakt in Giro debuut in grote ronde

MILAAN (ANP) - Unibet Rose Rockets, de wielerploeg van Bas Tietema, mag zijn debuut maken in een grote ronde. De ploeg heeft een wildcard ontvangen voor de Giro d'Italia, die op 8 mei van start gaat in Bulgarije.

31 minuten geleden
Oekraïne boycot opening Paralympische Spelen door deelname Russen

KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.

3 uur geleden
Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

12 uur geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

12 uur geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

12 uur geleden
IJshockeysters VS verslaan Canada in olympische finale

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.

14 uur geleden
Atlete Visser in Liévin onder WK-limiet 60 meter horden indoor

LIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.

15 uur geleden