
Verstappen: genoten van een heerlijke race
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen liet bij de start van de Grote Prijs van Brazilië al zien dat er met hem niet te spotten viel. Hij gaf vanaf poleposition meteen vol gas, ging soeverein door de eerste serie bochten en lag na één ronde al een dikke seconde voor op zesvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton. Wat volgde was een meesterlijk optreden van de Nederlandse Formule 1-coureur in zijn Red Bull. "Wat een heerlijke race, ik heb ervan genoten. Vooral de manier waarop was geweldig, dat kon bijna niet beter", riep hij na zijn derde zege van het jaar over de boordradio.
Verstappen vergat zijn team niet te bedanken. "Dank jullie wel jongens, we hebben dit als team geklaard." De Limburger doelde met name op de drie pitstops die hij maakte en die een cruciale rol speelde tijdens de race. "Vooral de derde pakte strategisch goed uit. De safetycar was op de baan en wij kozen ervoor nog een keer andere banden te nemen. Ik moest toen wel Hamilton inhalen bij de herstart. Hij begon heel vroeg met aanzetten en dat kwam mij goed uit. Ik ging buitenom bij hem. Gelukkig liet hij mij leven", zei Verstappen op Ziggo Sport over het duel, waarbij de auto's wiel aan wiel reden en Hamilton net genoeg ruimte overliet.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.
6 uur geledenLA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.
15 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.
23 uur geledenNEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als zevende geplaatste Serviër won in drie sets van de Duitser Jan-Lennard Struff: 6-3 6-3 6-2.
23 uur geledenNEW YORK (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder setverlies de laatste acht van de US Open bereikt. De als tweede geplaatste Spanjaard rekende in drie sets af met de Fransman Arthur Rinderknech: 7-6 (3) 6-3 6-4.
1 dag geleden