Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen geniet weer van trainen in de buitenlucht van Monaco

Verstappen geniet weer van trainen in de buitenlucht van Monaco

MONACO (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen is blij dat hij in zijn woonoord in Monaco weer in de buitenlucht kan trainen. De kopman van Red Bull was in het prinsdom tijdens de strikte lockdown vooral aangewezen op oefensessies in zijn appartement. Dankzij de hulp van zijn fysieke trainer kon hij in de afgelopen periode zonder races toch goed in conditie blijven.

"Ik heb thuis mijn roei- en skimachines en ook mijn Wattbike en gewichten. Ik heb de fiets in de woonkamer geïnstalleerd, waardoor ik tv kan kijken tijdens de training. Dat doodt de tijd een beetje. Je kunt wel zeggen dat ik inmiddels bijna alles op Netflix heb gezien. Het is mooi dat ik nu ook ter afwisseling weer naar buiten kan om op de fiets te stappen of te hardlopen", liet Verstappen weten.

De Nederlandse coureur kijkt uit naar de langverwachte start van het seizoen, op 5 juli in Oostenrijk. Die Grand Prix won hij in 2018 en 2019. "Ik heb er veel zin in, ben fit en klaar om van start te gaan. Ik ben, zeker na de resultaten van de laatste twee races, blij dat we in Oostenrijk gaan beginnen. Niemand weet echter nog wie er het beste voorstaat. Het is zo’n vreemd begin en het testen is alweer een tijd geleden. De fans thuis zullen enthousiast zijn, dus hopelijk wordt het voor hen een mooie show."

Meer uit Sport

Verstappen vindt dat hij in Las Vegas 'niets te verliezen heeft'

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen (28) gaat de laatste drie races van het seizoen in met het gevoel dat hij "niets te verliezen" heeft. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen via zijn team Red Bull in aanloop naar de GP van Las Vegas. "Vegas is een heel snel circuit. De temperatuur is er nu niet zo hoog, zodat we goed met het gebruik van de banden om moeten gaan", stelt Verstappen.

13 uur geleden
Wielrenster Wiebes boos maar ongedeerd na aanrijding met auto

HEERLEN (ANP) - Topwielrenster Lorena Wiebes is dinsdag tijdens een fietstocht op haar e-bike aangereden door een auto. Dat meldt de Nederlands kampioene een dag later op Instagram. Wiebes had geluk, want ze liep geen verwondingen op en is vooral boos omdat de bestuurder van de auto er na het ongeval meteen vandoor ging.

16 uur geleden
Federer in 2026 opgenomen in Tennis Hall of Fame

NEWPORT (ANP/BELGA) - Roger Federer krijgt in 2026 een plaats in de Tennis Hall of Fame. Dat heeft de organisatie dinsdag bekendgemaakt. De 44-jarige Zwitser beëindigde in 2022 zijn succesvolle tennisloopbaan.

18 uur geleden
Beachvolleybalsters Stam en Schoon naar achtste finales op WK

ADELAIDE (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben bij het WK in het Australische Adelaide de achtste finales bereikt. Het Nederlandse koppel was in twee sets te sterk voor Xu Yan en Xinyi Xia uit China: 21-15 21-13.

19 uur geleden
Basketballer James begint 23e seizoen met zege

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Basketballer LeBron James is met een maand vertraging aan zijn 23e seizoen in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA begonnen. De 40-jarige vedette maakte zijn rentree met een zege van de Los Angeles Lakers op Utah Jazz (140-126).

20 uur geleden
Boermans/De Groot uitgeschakeld op WK beachvolleybal

ADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn in de tweede ronde van het WK beachvolleybal in het Australische Adelaide uitgeschakeld. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Marco Krattiger en Leo Dillier uit Zwitserland: 14-21 19-21.

21 uur geleden
NBA-vedette James doet niet mee aan Spelen in LA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft al aangekondigd dat hij in 2028 niet zal meedoen aan de Olympische Spelen van Los Angeles. De basketballer zei dat in de podcast 'Mind the Game'. De 40-jarige James speelde op vier Zomerspelen mee met de Amerikaanse ploeg en won drie keer goud en een keer brons. "Je weet mijn antwoord al. Ik ga de wedstrijden kijken", aldus James, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Los Angeles Lakers in de NBA.

1 dag geleden