Verstappen geniet weer van trainen in de buitenlucht van Monaco
MONACO (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen is blij dat hij in zijn woonoord in Monaco weer in de buitenlucht kan trainen. De kopman van Red Bull was in het prinsdom tijdens de strikte lockdown vooral aangewezen op oefensessies in zijn appartement. Dankzij de hulp van zijn fysieke trainer kon hij in de afgelopen periode zonder races toch goed in conditie blijven.
"Ik heb thuis mijn roei- en skimachines en ook mijn Wattbike en gewichten. Ik heb de fiets in de woonkamer geïnstalleerd, waardoor ik tv kan kijken tijdens de training. Dat doodt de tijd een beetje. Je kunt wel zeggen dat ik inmiddels bijna alles op Netflix heb gezien. Het is mooi dat ik nu ook ter afwisseling weer naar buiten kan om op de fiets te stappen of te hardlopen", liet Verstappen weten.
De Nederlandse coureur kijkt uit naar de langverwachte start van het seizoen, op 5 juli in Oostenrijk. Die Grand Prix won hij in 2018 en 2019. "Ik heb er veel zin in, ben fit en klaar om van start te gaan. Ik ben, zeker na de resultaten van de laatste twee races, blij dat we in Oostenrijk gaan beginnen. Niemand weet echter nog wie er het beste voorstaat. Het is zo’n vreemd begin en het testen is alweer een tijd geleden. De fans thuis zullen enthousiast zijn, dus hopelijk wordt het voor hen een mooie show."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De shorttrackers vinden het "super" dat ze na twaalf jaar weer in de olympische finale van de aflossing staan. "Op die relay bij de mannen heerste toch een beetje een vloek, zeker voor mij, omdat ik als enige hier onderdeel was van die twaalf jaar", zei Itzhak de Laat nadat het team zich had gekwalificeerd.
4 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Amerikaanse kunstrijder Ilia Malinin zal nog een keer te zien zijn op de Winterspelen in Milaan. Hij doet mee aan de traditionele afsluitende demonstratie op 21 februari. Normaal gesproken treden alleen de medaillewinnaars daar op, maar voor de gevallen superster wordt een uitzondering gemaakt.
5 minuten geledenBORMIO (ANP) - De Zwitserse alpineskiër Loïc Meillard heeft de gouden medaille gewonnen op de slalom. Het zilver ging naar Fabio Gstrein uit Oostenrijk en het brons was voor de Noor Henrik Kristoffersen. Het is het vierde goud voor de Zwitserse alpineskiërs op de Winterspelen van Milaan en Cortina.
16 minuten geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had het nooit voor mogelijk gehouden dat de Nederlandse shorttrackers vier gouden medailles zouden winnen op de Olympische Spelen. Dat vertelde hij na afloop van het goud van Xandra Velzeboer op de 1000 meter in de Milano Ice Skating Arena. Velzeboer schreef eerder de 500 meter op haar naam en bij de mannen behaalde Jens van 't Wout goud op de 1000 en 1500 meter.
38 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic kijken met gemengde gevoelens terug op de eerste dag op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre. Ze sloten de eerste dag van de olympische wedstrijd in de tweemansbob af op de dertiende plaats. "Helemaal tevreden zijn we niet", zei Wesselink na afloop. "Bij de eerste run was de start niet goed en het sturen wel en bij de tweede was de start goed en het sturen niet."
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer is vol ongeloof na het winnen van haar tweede gouden shorttrackmedaille in Milaan op de Olympische Winterspelen. "Ik heb er geen woorden voor, ik vind het echt niet normaal", zei Velzeboer na de finale van de 1000 meter tegen de NOS.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
2 uur geleden