Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen geniet van kombochten circuit Zandvoort

Verstappen geniet van kombochten circuit Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen noemde de twee kombochten op het vernieuwde circuit in Zandvoort een verrijking voor de Formule 1. "Vooral bocht 3 (Hugenholtzbocht) is geweldig. Ik had niet verwacht dat die bocht zo steil zou zijn. Als je de binnenkant neemt, ga je er eigenlijk blind in. Heel bijzonder, ik heb genoten’’, zei de Limburgse Formule 1-coureur na zijn eerste ervaringen.

Verstappen wijdde woensdag in een Red Bull-bolide van acht jaar oud het vernieuwde circuit in de duinen in. Hij ging zes rondjes vol gas op de nieuwe asfaltlaag. "Zandvoort is nog steeds 'old school’ en alleen maar veeleisender geworden. Ik word er heel blij van, de veranderingen hebben van het circuit een mooie uitdaging gemaakt. Ik zie echt uit naar de grand prix hier op 3 mei. Ik verwacht dat het Nederlandse publiek een spannende race te zien krijgt", zei hij.

Verstappen was trots dat hij de eerste rondjes mocht rijden op het circuit. "Het is toch een soort van officiële opening. Ik keek ernaar uit, ook al waren het maar zes rondjes en dat is natuurlijk te weinig om het circuit tot in detail te leren kennen. Zeker de kom in bocht drie biedt verschillende lijnen om te rijden."

De nummer drie van het WK vorig jaar reed zo hard als hij kon, zei hij. "Het circuitrecord (1.19,511) heb ik niet verbeterd, maar dat was ook niet de bedoeling. Bovendien was dit een oude Red Bull. De auto waarin ik dit jaar het kampioenschap rijd, is een stuk sneller en heeft meer grip. Dus straks in mei zit een rondje van 1.10 er zeker in."

Meer uit Sport

Van 't Wout voelde 'soort paniek' bij concurrent Dandjinou

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout voelde in de olympische finale "een soort paniek" bij William Dandjinou, zijn grote concurrent uit Canada. "Ik heb vaak een soort halve inhaalacties bij hem gedaan en dan werd het niets. Ik dacht nu: ik moet het gewoon proberen. Of ik haal hem in of ik eindig als laatste. Gelukkig pakte het goed uit", vertelde de 24-jarige Nederlander met de gouden medaille om zijn nek in de Milano Ice Skating Arena.

5 uur geleden
Xandra Velzeboer had zich gouden race al vaak voorgesteld

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen in Milaan het moment zien uitkomen dat ze zich al zo vaak had voorgesteld. Het was nog mooier. "Dit is echt een droom die uitkomt", zei de 24-jarige shorttrackster nadat ze als eerste Nederlandse ooit de olympische titel op de 500 meter had veroverd. "Ik had dit al heel vaak gevisualiseerd."

5 uur geleden
Van 't Wout bezorgt shorttrackers tweede goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Jens van 't Wout heeft de Nederlandse shorttrackers bij de Olympische Spelen in Milaan de tweede gouden medaille bezorgd. De 24-jarige in Laren geboren rijder bleef in de finale de Chinees Long Sun nipt voor. Het brons ging naar de Zuid-Koreaan Jongun Rim.

7 uur geleden
Tennisser Griekspoor in kwartfinale tegen Auger-Aliassime

ROTTERDAM (ANP) - Félix Auger-Aliassime is vrijdag de tegenstander van Tallon Griekspoor in de kwartfinale van het ABN AMRO Open. De nummer 6 van de wereldranglijst uit Canada versloeg de Serviër Hamad Medjedovic in Ahoy: 6-4 6-4.

7 uur geleden
Shorttrackster Xandra Velzeboer wint op Spelen goud op 500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan een gouden medaille gewonnen op de 500 meter. De 24-jarige Nederlandse nam in de finale vanaf het begin het initiatief en stond de koppositie niet meer af. Selma Poutsma eindigde als vierde.

7 uur geleden
Van 't Wout bereikt bij Spelen halve finale 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft zich bij de Olympische Spelen gekwalificeerd voor de halve finale van de 1000 meter. De 24-jarige Nederlander, die in Milaan op alle individuele afstanden in actie komt, eindigde in de vierde en laatste kwartfinale nipt als eerste. De Zuid-Koreaan Jongun Rim werd tweede en plaatste zich daarmee ook.

7 uur geleden
Velzeboer met wereldrecord naar finale 500 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is weer een stap dichter bij een olympische medaille op de 500 meter gekomen. De Nederlandse plaatste zich donderdag in Milaan op overtuigende wijze voor de finale. Velzeboer noteerde met 41,399 een wereldrecord.

7 uur geleden