Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen geniet van kombochten circuit Zandvoort

Verstappen geniet van kombochten circuit Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen noemde de twee kombochten op het vernieuwde circuit in Zandvoort een verrijking voor de Formule 1. "Vooral bocht 3 (Hugenholtzbocht) is geweldig. Ik had niet verwacht dat die bocht zo steil zou zijn. Als je de binnenkant neemt, ga je er eigenlijk blind in. Heel bijzonder, ik heb genoten’’, zei de Limburgse Formule 1-coureur na zijn eerste ervaringen.

Verstappen wijdde woensdag in een Red Bull-bolide van acht jaar oud het vernieuwde circuit in de duinen in. Hij ging zes rondjes vol gas op de nieuwe asfaltlaag. "Zandvoort is nog steeds 'old school’ en alleen maar veeleisender geworden. Ik word er heel blij van, de veranderingen hebben van het circuit een mooie uitdaging gemaakt. Ik zie echt uit naar de grand prix hier op 3 mei. Ik verwacht dat het Nederlandse publiek een spannende race te zien krijgt", zei hij.

Verstappen was trots dat hij de eerste rondjes mocht rijden op het circuit. "Het is toch een soort van officiële opening. Ik keek ernaar uit, ook al waren het maar zes rondjes en dat is natuurlijk te weinig om het circuit tot in detail te leren kennen. Zeker de kom in bocht drie biedt verschillende lijnen om te rijden."

De nummer drie van het WK vorig jaar reed zo hard als hij kon, zei hij. "Het circuitrecord (1.19,511) heb ik niet verbeterd, maar dat was ook niet de bedoeling. Bovendien was dit een oude Red Bull. De auto waarin ik dit jaar het kampioenschap rijd, is een stuk sneller en heeft meer grip. Dus straks in mei zit een rondje van 1.10 er zeker in."

Meer uit Sport

Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP/RTR) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

43 seconden geleden
Sinner voert ATP-ranglijst weer aan, Van de Zandschulp 49e

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner voert weer de wereldranglijst aan. De Italiaan nam de leidende positie over van de Spanjaard Carlos Alcaraz, nadat hij zijn rivaal had verslagen in de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo (7-6 (5) 6-3). Botic van de Zandschulp is gestegen naar de 49e plaats.

9 minuten geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

6 uur geleden
Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

15 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

15 uur geleden
Van der Poel: mijn koers was voorbij in Bos van Wallers

ROUBAIX (ANP) - Mathieu van der Poel is er door lekke banden niet in geslaagd voor de vierde keer op rij Parijs-Roubaix te winnen. Hij kon in een lange achtervolging door lekke banden niet meer bij de koplopers geraken en eindigde als vierde. "Mijn koers was over in het Bos, ik heb er alles aan gedaan, maar net niet", reageerde de drievoudig winnaar bij de NOS op zijn lekke banden op de beruchte kasseistrook Bos van Wallers.

16 uur geleden
Van Aert klopt Pogacar in Parijs-Roubaix, Van der Poel vierde

ROUBAIX (ANP) - Wout van Aert heeft voor het eerst Parijs-Roubaix gewonnen. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 258,3 kilometer tussen Compiègne en Roubaix medevluchter Tadej Pogacar uit Slovenië te snel af in de sprint op de wielerbaan in Roubaix. Drievoudig winnaar Mathieu van der Poel eindigde na een lange achtervolging door lekke banden op ongeveer een halve minuut als vierde.

17 uur geleden