Verstappen geniet in Barcelona van nieuwe Red Bull
BARCELONA (ANP) - Max Verstappen kijkt tevreden terug op de eerste testdagen in de aanloop naar de start van het Formule 1-seizoen. De wereldkampioen legde woensdag 147 rondes af in de nieuwe Red Bull op het circuit van Barcelona en vrijdag kwam hij in de ochtend tot 59 rondjes. "Ik heb deze week erg genoten van het rijden in de RB18", zei Verstappen. "De auto heeft een fijne, stabiele balans. Hij ziet er ook goed uit, dus het is leuk om erin te springen."
Op de laatste van drie testdagen in Barcelona moest de ochtendsessie regelmatig onderbroken worden. Verstappen kon daardoor 'slechts' 59 rondes afleggen. "We konden niet ons complete programma afwerken door al die rode vlaggen", zei de Nederlandse kopman van het Red Bull-team. "Het positieve is dat de auto geen problemen vertoont. Naar de rondetijden kijk ik niet, dat doe ik pas in het laatste deel van de kwalificatie voor de eerste race in Bahrein. Ik wil gewoon zoveel mogelijk rondes rijden en ieder aspect van de auto leren begrijpen. Het lijkt erop dat je in deze auto's degene die voor je rijdt wat makkelijker kan volgen, al weten we pas in de eerste race of er echt verandering is met de nieuwe technische regels. Maar mijn eerste gedachte is dat we hiermee een stap voorwaarts zetten."
Op 10, 11 en 12 maart staan in Bahrein weer drie testdagen op het programma. Op 20 maart start daar ook het seizoen.
Meer uit Sport
GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
1 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
1 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft zich niet geplaatst voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlandse speelster verloor in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi; ze boog na twee lange sets voor de Poolse Maja Chwalinska: 6-7 (4) 5-7.
8 uur geleden