Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen gelooft niet in sprookjes en ziet superieur Mercedes

Verstappen gelooft niet in sprookjes en ziet superieur Mercedes

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen verwacht niet dat hij dit seizoen nog serieus om de wereldtitel kan strijden in de Formule 1. "Ik geloof niet in sprookjes, want we komen snelheid tekort", zegt de kopman van Red Bull.

Verstappen staat tweede in het klassement, achter Lewis Hamilton en voor Valtteri Bottas die beiden in een snelle Mercedes racen. "Ik denk dat we nu al boven ons kunnen hebben gepresteerd", zegt de Limburger op Verstappen.nl. "Mercedes is sneller en wij hebben maximaal gepresteerd, daar ben ik blij mee."

Verstappen denkt niet dat Red Bull het verschil met Mercedes nog kan overbruggen in de laatste elf races van het seizoen. "Want je kan maar een beperkt aantal updates aan de auto doorvoeren en de Grands Prix volgen elkaar dit jaar enorm snel op. Je kan wel updates brengen, maar geen hele grote."

Favoriete circuit

Verstappen kijkt uit naar de Grote Prijs van België van zondag op zijn favoriete circuit van Spa-Francorchamps. "Het is jammer dat er geen fans rondom het circuit zijn, want zij creëerden hier altijd een geweldige sfeer", zegt hij. "Toch is het fijn om hier te zijn. Het is een gave baan, met veel snelle bochten."

"Wij zijn natuurlijk niet hier om tweede of derde te worden", benadrukt Verstappen. "Wij willen als team voor het kampioenschap kunnen strijden. Maar we moeten accepteren dat we op dit moment niet in die situatie zitten. Op pure snelheid leggen we het af. We moeten het hebben van een mindere dag of pech voor Mercedes om te kunnen winnen. We hebben nog veel werk te doen."

"Het zal lastig worden om Mercedes in België te verslaan", voorspelt Verstappen. "Ze zijn erg dominant met hun auto en hele pakket. Maar ik geef natuurlijk niet op en ga mijn best doen. Zo ook ons team. We zullen blijven vechten en elke kans die we krijgen grijpen."

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

1 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

4 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

5 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

7 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden