Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen gelooft niet in sprookjes en ziet superieur Mercedes

Verstappen gelooft niet in sprookjes en ziet superieur Mercedes

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen verwacht niet dat hij dit seizoen nog serieus om de wereldtitel kan strijden in de Formule 1. "Ik geloof niet in sprookjes, want we komen snelheid tekort", zegt de kopman van Red Bull.

Verstappen staat tweede in het klassement, achter Lewis Hamilton en voor Valtteri Bottas die beiden in een snelle Mercedes racen. "Ik denk dat we nu al boven ons kunnen hebben gepresteerd", zegt de Limburger op Verstappen.nl. "Mercedes is sneller en wij hebben maximaal gepresteerd, daar ben ik blij mee."

Verstappen denkt niet dat Red Bull het verschil met Mercedes nog kan overbruggen in de laatste elf races van het seizoen. "Want je kan maar een beperkt aantal updates aan de auto doorvoeren en de Grands Prix volgen elkaar dit jaar enorm snel op. Je kan wel updates brengen, maar geen hele grote."

Favoriete circuit

Verstappen kijkt uit naar de Grote Prijs van België van zondag op zijn favoriete circuit van Spa-Francorchamps. "Het is jammer dat er geen fans rondom het circuit zijn, want zij creëerden hier altijd een geweldige sfeer", zegt hij. "Toch is het fijn om hier te zijn. Het is een gave baan, met veel snelle bochten."

"Wij zijn natuurlijk niet hier om tweede of derde te worden", benadrukt Verstappen. "Wij willen als team voor het kampioenschap kunnen strijden. Maar we moeten accepteren dat we op dit moment niet in die situatie zitten. Op pure snelheid leggen we het af. We moeten het hebben van een mindere dag of pech voor Mercedes om te kunnen winnen. We hebben nog veel werk te doen."

"Het zal lastig worden om Mercedes in België te verslaan", voorspelt Verstappen. "Ze zijn erg dominant met hun auto en hele pakket. Maar ik geef natuurlijk niet op en ga mijn best doen. Zo ook ons team. We zullen blijven vechten en elke kans die we krijgen grijpen."

Meer uit Sport

Van Klinken werpt discus naar Nederlands record van 70,99 meter

RAMONA (ANP) - Jorinde van Klinken heeft bij internationale werpwedstrijden in het Amerikaanse Ramona (Oklahoma) haar Nederlands record bij het discuswerpen aangescherpt. De winnares van zilver op de WK atletiek in Tokio vorige zomer kwam in haar zesde en laatste poging tot een afstand van 70,99 meter. Ook haar derde worp van 70,76 meter was verder dan haar oude Nederlands record van 70,22 uit 2021.

2 uur geleden
Seixas (19) wint Ronde van Baskenland, slotrit voor August

BERGARA (ANP) - Paul Seixas heeft met de zege van de Ronde van Baskenland als eerste Franse wielrenner in negentien jaar een etappekoers in de WorldTour gewonnen. De zelf pas 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM zag zijn leidende positie in de slotrit van Goizper-Antzuola naar Bergara niet meer in gevaar komen. De ritzege ging naar de Amerikaan Andrew August van Ineos Grenadiers, Frank van den Broek eindigde als derde.

7 uur geleden
Waterpoloërs verliezen in World Cup opnieuw van Servië

ALEXANDROUPOLIS (ANP) - De Nederlandse waterpoloërs hebben in de World Cup hun vijfde nederlaag geleden. De ploeg van bondscoach Branko Mitrovic wist voor de tweede keer dit toernooi niet van Servië te winnen. In de 'verliezerspoule' werd het 16-12.

8 uur geleden
Sinner laat Zverev kansloos en bereikt finale masters Monte Carlo

MONTE CARLO (ANP) - Jannik Sinner heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Italiaanse tennisser was in de halve finale veel te sterk voor Alexander Zverev. Sinner rekende binnen anderhalf uur in twee sets af met de Duitse nummer drie van de wereld: 6-1 6-4.

10 uur geleden
Marathon Parijs vestigt record met 60.000 deelnemers

PARIJS (ANP) - De marathon van Parijs verwelkomt zondag een recordaantal van 60.000 deelnemers. De Franse hoofdstad kan wedijveren met de marathons van New York en Londen, die ook zulke aantallen tellen. Opmerkelijk is dat er steeds meer vrouwelijke deelnemers zijn; van 25 procent in 2022 naar 33 procent in de komende editie.

13 uur geleden
NBA-vedette James bereikt nieuwe mijlpaal met 12.000 assists

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse basketballer LeBron James heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn imposante carrière. De 41-jarige forward van Los Angeles Lakers passeerde in de NBA-wedstrijd tegen Phoenix Suns de grens van 12.000 assists. Hij is daarmee de vierde speler in de historie van de NBA die dat is gelukt.

16 uur geleden
Golfer McIlroy neemt historisch grote voorsprong in Masters

AUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy staat na een indrukwekkende tweede ronde met een ruime voorsprong aan de leiding in de negentigste editie van de Masters. De Noord-Ierse golfer sloeg na een tweede ronde van 65 slagen een gat van zes slagen met zijn eerste concurrenten. Niet eerder in de historie van de Masters nam een speler zo'n grote voorsprong na 36 van de 72 holes.

17 uur geleden