Verstappen: geen goed weekeinde voor ons
MONZA (ANP) - Zichtbaar geïrriteerd deed Max Verstappen zijn verhaal na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Italië. De kopman van Red Bull kwam niet verder dan de vijfde tijd. "Het is gewoon geen goed weekeinde voor ons", mopperde de Nederlandse coureur.
"We hebben van alles geprobeerd aan de auto: minder downforce, medium downforce, veel downforce. Ik heb de auto omgegooid qua balans. Maar uiteindelijk rijd ik steeds dezelfde rondetijden. Dat geeft aan dat er geen goede balans in de auto zit", aldus Verstappen bij Ziggo Sport. "We gingen dit seizoen in met de veronderstelling dat we met Mercedes konden vechten. Nu staan we op Monza achter een McLaren en een Racing Point. Dat is gewoon niet goed."
Ook zonder de verboden 'party mode' waren de Mercedessen van Lewis Hamilton en Valtteri Bottas een klasse apart in de kwalificatie. Carlos Sainz en Sergio Pérez vormen de tweede startrij, Verstappen start zondag vanaf de derde rij. "We gaan voor de derde plaats vechten in de race. Maar daar ben ik hier niet voor. Het maakt me eigenlijk niet zoveel uit."
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
6 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
10 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden