Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen gecharmeerd van nummer 1 op nieuwe Red Bull

Verstappen gecharmeerd van nummer 1 op nieuwe Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Max Verstappen heeft zijn nieuwe auto van Red Bull voor het komende seizoen in de Formule 1 onthuld. In de RB18 zal hij dit jaar zijn wereldtitel verdedigen. Bij de eerste aanblik van de auto was de Nederlander vooral te spreken over het nummer 1 op de neus. "Dat ziet er beter uit dan 33", was zijn eerste reactie tijdens een online-presentatie.

De Nederlander zal eind februari in Barcelona voor het eerst achter het stuur kruipen van de auto, die is gebouwd naar de nieuwe technische regels van de internationale autosportfederatie FIA. Hij verheugt zich erop en verwacht ook snel te wennen, maar het rijden met de grotere wielen beschouwt hij als de grootste uitdaging. "De banden zijn veel groter, dus ik ben benieuwd wat het doet met het uitzicht vanuit de cockpit. Het zal wat moeilijker zijn om krappe bochten heel scherp te nemen", zei hij.

De grotere wielen zijn een van de opvallende veranderingen aan het uiterlijk van de Formule 1-auto's. "De nieuwe auto's zijn ontworpen om dichter achter elkaar te kunnen rijden en daarmee inhalen makkelijker te maken. Dus ook onze auto is zo gebouwd. Hij ziet er strak uit", zei teambaas Christian Horner.

De bolide is in kleurstelling niet veranderd. Donkerblauw is de hoofdkleur, rood en geel de steunkleuren. Het zijn de kleuren van Red Bull, de sportdrank die eigenaar is van de renstal. Het logo van Red Bull, de stier, siert als altijd de 'rug' van de bolide. Op de zijkant prijkt nogal prominent de naam van het Amerikaanse softwarebedrijf Oracle, dat in het nieuwe seizoen ook de titelsponsor is van Red Bull Racing.

Meer uit Sport

Kickbokser Kromah verdedigt in juni voor het eerst wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.

7 uur geleden
Chicago Bulls ontslaat guard Ivey om 'schadelijk' gedrag

CHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".

8 uur geleden
Eerste kaarten Olympische Spelen van LA op 9 april in de verkoop

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De eerste toegangsbewijzen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles gaan op 9 april voor het grote publiek in de verkoop. Een voorverkoop voor inwoners van Los Angeles en Oklahoma City, waar ook olympische onderdelen plaatsvinden, begint op 2 april.

21 uur geleden
Tennisser De Jong uitgeschakeld in eerste ronde Marrakech

MARRAKECH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is uitgeschakeld op het ATP-toernooi van Marrakech. In de eerste ronde van de Grand Prix Hassan II, zoals het toernooi volledig heet, was de Duitser Yannick Hanfmann in twee sets te sterk voor de Nederlander: 7-6 (6) 6-4.

21 uur geleden
Keniaanse atleet Korir vijf jaar geschorst om doping

MONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.

1 dag geleden
Tennisser De Jong nog net in top 100 wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.

1 dag geleden
Tennisser Sinner wint in Miami derde masterstoernooi op rij

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de tweede keer het masterstoernooi van Miami gewonnen. De 24-jarige nummer 2 van de wereld versloeg in de strijd om de titel de verrassende finalist Jiri Lehecka, de Tsjechische nummer 22 van de wereld: 6-4 6-4. Sinner won zijn derde masterstoernooi op rij, iets wat alleen Novak Djokovic en Rafael Nadal eerder deden.

1 dag geleden