Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen gaat met 'veel betere auto' voor derde wereldtitel

Verstappen gaat met 'veel betere auto' voor derde wereldtitel

BAHREIN (ANP) - Max Verstappen gaat vol vertrouwen het nieuwe Formule 1-seizoen in, waarin hij zijn derde wereldtitel op rij kan pakken. De 25-jarige Nederlander doet dat in ieder geval met een "veel betere" auto dan vorig jaar, zo zei hij een dag voor de eerste vrije trainingen van het seizoen in Bahrein.

"Mijn favoriete getal is drie, dus we gaan ons best doen om de derde titel te winnen", zo gaf Verstappen een extra reden om dit seizoen weer iedereen te snel af te zijn. "Ik weet nog niet of we daar goed genoeg voor zullen zijn, maar het team gelooft erin." De coureur werkte vorige week goede testdagen af in zijn Red Bull en toonde zich toen ook al vol vertrouwen.

Verstappen is ook weer op gewicht, nadat hij in de wintermaanden 10 kilo was aangekomen. In zes weken was dat er weer af. "Ik doe mezelf graag een beetje pijn", zei hij over zijn sportschoolroutine.

Zondag is de eerste race van het nieuwe seizoen op het circuit van Sakhir. Daar staat ook Nyck de Vries (AlphaTauri) aan de start voor zijn eerste seizoen in de Formule 1.

Meer uit Sport

Volleybalster Daalderop mist groot deel zomerprogramma Oranje

UTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.

4 uur geleden
Grand Départ Tour de France 2028 in Reims na twee keer buitenland

REIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.

5 uur geleden
Internationale turnbond laat Russen en Belarussen weer toe

SHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.

9 uur geleden
Sinner wint in Rome vijfde masterstoernooi van 2026

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.

1 dag geleden
Di Giannantonio wint GP van Catalonië na chaotische race

BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.

1 dag geleden
Vingegaard boekt tweede ritzege Giro, Eulálio behoudt roze trui

CORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.

1 dag geleden
Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

1 dag geleden