Verstappen gaat met 'veel betere auto' voor derde wereldtitel
BAHREIN (ANP) - Max Verstappen gaat vol vertrouwen het nieuwe Formule 1-seizoen in, waarin hij zijn derde wereldtitel op rij kan pakken. De 25-jarige Nederlander doet dat in ieder geval met een "veel betere" auto dan vorig jaar, zo zei hij een dag voor de eerste vrije trainingen van het seizoen in Bahrein.
"Mijn favoriete getal is drie, dus we gaan ons best doen om de derde titel te winnen", zo gaf Verstappen een extra reden om dit seizoen weer iedereen te snel af te zijn. "Ik weet nog niet of we daar goed genoeg voor zullen zijn, maar het team gelooft erin." De coureur werkte vorige week goede testdagen af in zijn Red Bull en toonde zich toen ook al vol vertrouwen.
Verstappen is ook weer op gewicht, nadat hij in de wintermaanden 10 kilo was aangekomen. In zes weken was dat er weer af. "Ik doe mezelf graag een beetje pijn", zei hij over zijn sportschoolroutine.
Zondag is de eerste race van het nieuwe seizoen op het circuit van Sakhir. Daar staat ook Nyck de Vries (AlphaTauri) aan de start voor zijn eerste seizoen in de Formule 1.
Meer uit Sport
BERG EN TERBLIJT (ANP) - Koersdirecteur Leo van Vliet beleefde met de zege van topfavoriet Remco Evenepoel in de zestigste Amstel Gold Race zijn gedroomde afscheid. "Dit is de topfavoriet en hij wint. Een mooier afscheid had ik me niet kunnen wensen", blikte de oud-wielrenner terug bij de finish in Berg en Terblijt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ook de tweede helft van de bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie moest de aftrap uitstellen nadat fans van de club uit Nijmegen veel vuurwerk hadden afgestoken. De finale begon al vijf minuten later in De Kuip omdat beide doelen niet zichtbaar waren door de vele rook die fakkels van supporters van AZ veroorzaakten.
3 uur geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - De Belg Remco Evenepoel heeft zijn favorietenrol waargemaakt en voor de eerste keer de Amstel Gold Race gewonnen. De tweevoudig olympisch kampioen klopte titelverdediger Mattias Skjelmose in de sprint van de zestigste editie van de enige Nederlandse wielerklassieker.
6 uur geledenBEIJING (ANP/AFP) - Een Chinese robot heeft de halve marathon van Beijing gelopen in een tijd van 50 minuten en 26 seconden, ruim sneller dan het wereldrecord bij de mannen, dat met 57.20 minuten in handen is van de Oegandees Jacob Kiplimo.
6 uur geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - De Spaanse winnares Paula Blasi hoorde pas op het laatste moment dat ze de Amstel Gold Race mocht rijden door afmeldingen van teamgenoten. Al ver voor de finale was ze gelost, maar samen met Marianne Vos slaagde de wielrenster van UAE Team ADQ erin de achterstand op de groep met favorieten te dichten. "Toen rustte ik even vijf minuten uit en besloot ik ervoor te gaan", zei de 23-jarige Blasi.
7 uur geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - Topfavoriete Demi Vollering zag het plan van haar ploeg mislukken in de Amstel Gold Race. Het Franse FDJ United - SUEZ wilde de koers al vroeg zwaar maken voor de kopvrouw, maar dat zorgde ervoor dat Vollering al ver voor de finale alleen kwam te zitten en zelf de aanvallen van andere favorieten moest pareren. Zo lukte het de later teruggevallen Nienke Vinke en de uiteindelijke winnares Paula Blasi om op zo'n 25 kilometer van de finish een beslissend gat te slaan met de als derde gefinishte Europees kampioen.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De Amerikaanse tennisser Ben Shelton heeft zijn tweede titel van het jaar veroverd. De mondiale nummer 6 was in de finale van het tennistoernooi van München met 6-2 7-5 te sterk voor de Italiaan Flavio Cobolli.
7 uur geleden