Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen gaat met logo van sponsor Viaplay op helm rijden

Verstappen gaat met logo van sponsor Viaplay op helm rijden

SINGAPORE (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen rijdt vanaf de Grote Prijs van Singapore komend weekend met het logo van zijn sponsor Viaplay op zijn helm. Dit is onderdeel van een uitgebreidere samenwerking tussen de Nederlandse wereldkampioen en de rechtenhouder van de Formule 1 in ons land. Het logo van de Zweedse streamingdienst is vanaf volgend jaar ook op de pet te zien die Verstappen buiten races om draagt.

De 24-jarige Verstappen en Viaplay werkten al samen en komen na dit lopende seizoen met een nieuwe serie over de autocoureur, die komend weekend zijn wereldtitel kan prolongeren. Dan moet hij in ieder geval de race winnen en is hij daarna afhankelijk van de resultaten van concurrenten Charles Leclerc en Sergio Pérez.

Meer uit Sport

Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

4 uur geleden
Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

6 uur geleden
Verstappen wint GP in Austin en ziet WK-kansen stijgen

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft voor de vierde keer de Grote Prijs van de Verenigde Staten op zijn naam geschreven. De regerend wereldkampioen leidde op het Circuit of the Americas van start tot finish en liep in de titelstrijd weer verder in op klassementsleider Oscar Piastri uit Australië en diens Britse teamgenoot bij McLaren, Lando Norris.

7 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime wint ATP-toernooi Brussel

BRUSSEL (ANP) - Tennisser Félix Auger-Aliassime heeft het ATP-toernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 25-jarige Canadees versloeg in de finale in drie sets de Tsjech Jiri Lehecka: 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2.

10 uur geleden
Grote Prijs van de Verenigde Staten in F1 tot 2034 in Austin

AUSTIN (ANP/RTR) - De Grote Prijs van de Verenigde Staten in de Formule 1 blijft in ieder geval tot en met 2034 op het Circuit of the Americas in Austin. Dat heeft de Formule 1, die eigendom is van Liberty Media, zondag bekendgemaakt.

11 uur geleden
Judoka Van 't End beëindigt eind dit jaar loopbaan

ARNHEM (ANP) - Judoka Noël van 't End beëindigt aan het einde van dit jaar zijn carrière. De voormalige wereldkampioen in de klasse tot 90 kilogram neemt op 21 december tijdens de NK in Almere afscheid.

11 uur geleden
Turner Schmidt ziet kans op meerkampfinale verder slinken

JAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt zag zondagavond lokale tijd in Jakarta zijn kansen op de meerkampfinale (top-24) op de WK verder slinken. Schmidt staat na zes van de in totaal acht subdivisies op plek 21. Maandagochtend worden de laatste twee subdivisies geturnd voordat het eindresultaat bekend is.

12 uur geleden