Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen en Van Vleuten maken kans op Laureus Award

Verstappen en Van Vleuten maken kans op Laureus Award

LONDEN (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen en wielrenster Annemiek van Vleuten maken kans op een Laureus Award. Wereldkampioen Verstappen is genomineerd voor de titel Sportman van het Jaar. Van Vleuten is een van de kandidaten voor de trofee voor de comeback van het jaar. De winnaars van de prestigieuze sportprijzen worden in april bekendgemaakt.

In de categorie sporters met een beperking zijn dit jaar onder anderen rolstoeltennisster Diede de Groot en handbiker Jetze Plat genomineerd.

Vorig jaar was wielrenster Anna van der Breggen nog een van de kanshebsters om tot Sportvrouw van het Jaar te worden gekroond. De inmiddels gestopte Zwolse moest het toen afleggen tegen de Japanse tennisster Naomi Osaka.

Meer uit Sport

Vingegaard wint tweede etappe Vuelta en grijpt leiderstrui

LIMONE PIEMONTE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft in Italië de tweede etappe gewonnen in de Vuelta. De Deen van Visma - Lease a Bike was na 159,5 kilometer de beste in de etappe van Alba naar Limone Piemonte met finish bergop. Hij troefde de Italiaan Giulio Ciccone en de Fransman David Gaudu in de sprint af. Vingegaard neemt ook de leiderstrui over van de Belg Jasper Philipsen.

1 uur geleden
Boermans en De Groot opnieuw Nederlands kampioenen beachvolleybal

SCHEVENINGEN (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben hun nationale titel geprolongeerd. Het als eerste geplaatste koppel won in de finale in Scheveningen overtuigend van gelegenheidsduo Steven van de Velde en Dirk Boehlé: 21-12 21-16.

4 uur geleden
Marc Márquez dankzij zevende zege op rij dichter bij MotoGP-titel

BALATONFOKAJAR (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft in de Grote Prijs van Hongarije zijn zevende zege op rij geboekt in de MotoGP. Daarmee is de Spanjaard opnieuw een grote stap dichter bij zijn zevende wereldkampioenschap.

5 uur geleden
Volleybalsters winnen op WK eenvoudig van Egypte

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben ook de tweede wedstrijd gewonnen op het WK in Thailand. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg na Zweden (3-2) ook Egypte (3-0) en is daarmee vrijwel zeker van een plaats in de achtste finales. De setstanden waren 25-15 25-13 25-13.

5 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp stijgt 19 plekken op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is dankzij zijn finaleplaats in Winston-Salem negentien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. De nieuwe mondiale nummer 73 haalt daardoor Jesper de Jong in en is weer de op een na hoogste Nederlander. De Jong daalde drie plekken, meldt tennisfederatie ATP vlak voor de US Open.

9 uur geleden
Van de Zandschulp grijpt naast eerste ATP-titel in Winston-Salem

WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp is er bij het toernooi van Winston-Salem niet in geslaagd zijn eerste ATP-titel te winnen. De 29-jarige Veenendaler verloor in de finale in twee sets van de Hongaar Marton Fucsovics: 3-6 6-7(3).

17 uur geleden
Kickbokser Rigters verslaat Ben Saddik in Ahoy met rake trap

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Levi Rigters heeft Jamal Ben Saddik bij Glory 103 in drie rondes verslagen op knock-out. De 30-jarige Rigters won het gevecht in Ahoy in Rotterdam door een rake trap in de derde van vijf rondes. De 34-jarige Belg stond daarna niet meer op.

20 uur geleden