
Verstappen en Red Bull praten weer met tv-zender Sky
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen en zijn renstal Red Bull hebben in aanloop naar de Grote Prijs van Brazilië hun conflict met tv-zender Sky Sports bijgelegd. De Nederlander, al in het bezit van de wereldtitel in de Formule 1, weigerde een kleine twee weken geleden na de GP van Mexico te praten met verslaggevers van de zender. Verstappen vond dat hij "zonder respect" werd behandeld.
De 25-jarige Nederlandse coureur noemde geen naam, maar doelde waarschijnlijk op verslaggever Ted Kravitz. Die zei na de GP van de Verenigde Staten, ook gewonnen door Verstappen, dat de coureur van Red Bull niet op een normale manier wereldkampioen kan worden. Volgens de Brit was zijn landgenoot Lewis Hamilton vorig seizoen door Verstappen "beroofd" van de wereldtitel. De verslaggever noemde de Nederlander niet bij naam, maar had het steeds over "die jongen".
Teambaas Christian Horner kondigde al aan dat de boycot eenmalig zou zijn. Verstappen bevestigde donderdag in São Paulo weer met Sky te zullen praten. "We hebben er een streep onder gezet. We gaan gewoon verder en ik kijk uit naar de komende race."
In de voorlaatste wedstrijd van het seizoen hoopt Verstappen op zijn vijftiende zege van het seizoen. "Ik denk dat we een goede kans hebben. De wagen is snel en dit circuit is normaal gesproken goed voor ons", zei de wereldkampioen.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP) - Niels Laros gaat vrijdag van start op de 5000 meter bij de WK atletiek in Tokio. De 20-jarige Oosterhouter loopt rond 13.15 uur Nederlandse tijd in de tweede serie.
51 minuten geledenARNHEM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal wordt in 2027 voor de vierde keer in Nederland gehouden. Dat meldt korfbalbond KNKV, die het toernooi organiseert in samenwerking met TIG Sports.
17 uur geledenTOLENTINO (ANP) - Arantxa Rus heeft de kwartfinales van het WTA 125-toernooi in Tolentino gehaald. De Nederlandse tennisster won in drie sets van de Italiaanse qualifier Tatiana Pieri: 2-6 6-4 7-5. Rus wist vier matchpoints weg te werken.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Didi Gregorius en Jonathan Schoop doen met het Koninkrijksteam mee aan het EK honkbal in Rotterdam. De twee voormalige spelers uit de Amerikaanse Major League hopen Nederland voor de 25e keer Europees kampioen te maken. Het Koninkrijksteam treedt zaterdagavond voor zijn eerste wedstrijd aan tegen Groot-Brittannië.
18 uur geledenTOKIO (ANP) - De Amerikaanse atlete Sydney McLaughlin-Levrone heeft haar overstap van de 400 meter horden naar de 400 meter bekroond met de wereldtitel. De 26-jarige atlete snelde in Tokio op een door de regen nat geworden atletiekbaan naar het goud in een tijd van 47,78. Dat is de tweede tijd ooit gelopen en achttien honderdsten verwijderd van het veertig jaar oude wereldrecord van 47,60, in 1985 gelopen door de Oost-Duitse Marita Koch.
18 uur geledenPASAY CITY (ANP) - Aanvaller Michiel Ahyi moet ook zaterdag zoveel mogelijk in stelling worden gebracht willen de Nederlandse volleyballers een kans maken om de kwartfinales te halen op het WK. Oranje neemt het op tegen Turkije en Ahyi (27) was in de groepsfase telkens de topschutter van de ploeg. Die rol was jarenlang voor Nimir Abdel-Aziz, maar die besloot als international een pauze in te lassen.
18 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR) - De Zweedse tennislegende Björn Borg (69) strijdt tegen een agressieve vorm van prostaatkanker. Borg zei in een interview met de BBC dat hij "elke dag zal vechten alsof het een finale op Wimbledon is". Borg onthulde zijn diagnose in zijn onlangs verschenen autobiografie 'Heartbeats: A Memoir'.
18 uur geleden