Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: elke week zijn er nieuwe uitdagingen te overwinnen

Verstappen: elke week zijn er nieuwe uitdagingen te overwinnen

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen mikt komend weekend in zijn Red Bull op zijn eerste zege op Amerikaanse bodem. Op het circuit in Austin hoopt Verstappen (24) een aanval van Lewis Hamilton af te kunnen slaan.

"Elke week zijn er nieuwe uitdagingen die we moeten overwinnen en dat zal deze keer niet anders zijn. Er kunnen veel dingen gebeuren in een race, dus we zullen ons op onszelf en op niemand anders moeten concentreren", zei Verstappen vier dagen voor de race op Circuit of the Americas.

"We zijn altijd competitief geweest in de VS en hebben goede resultaten behaald, dus het gaat erom dat nu om te zetten in een overwinning. We gaan nu naar elk circuit in de wetenschap dat we op zijn minst kunnen vechten voor een podiumplaats, maar ook voor een overwinning. En dat is anders dan voorgaande jaren. Het wordt weer een spannende strijd dit weekend en daar kijk ik naar uit."

Veel actie

Vrijdag is de eerste vrije training en kan voorzichtig weer de balans worden opgemaakt. Verstappen: "We hebben een zeer competitieve auto, maar je moet hem vergelijken met Mercedes en dat is altijd het grote vraagteken, bij elke race dit seizoen. Hopelijk kunnen we ze dit weekend aan en de leiding in het kampioenschap behouden."

Vorig jaar ging de race in Austin niet door en Verstappen is blij met de terugkeer. "Als je aan het racen bent in sector twee en het begin van sector drie, zijn er veel verschillende lijnen die je kunt nemen, dus deze baan zorgt normaal gesproken voor veel actie en inhaalacties", aldus de leider in de WK-stand. "Afgezien van het feit dat het een geweldige baan is, is er altijd een geweldige sfeer en geweldig publiek."

De race is zondag om 21.00 uur.

Meer uit Sport

Ferrari showt 'compleet veranderde' Formule 1-auto voor 2026

FIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.

35 minuten geleden
Zverev en De Minaur door naar laatste zestien Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.

1 uur geleden
Tour Down Under past koninginnenrit aan om 'extreem' brandgevaar

BRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.

2 uur geleden
Sabalenka en Alcaraz naar volgende ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.

6 uur geleden
Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

23 uur geleden
Baanwielrenner Hoogland slaat EK opnieuw over

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.

1 dag geleden
McLaren slaat eerste besloten testdag Formule 1 in Barcelona over

WOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."

1 dag geleden