Verstappen eindigt ook in derde vrije training Bakoe als derde
BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan de derde tijd neergezet. Net als in beide sessies op vrijdag moest de Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull zijn teamgenoot Sergio Pérez en Charles Leclerc van Ferrari voor zich dulden.
Pérez was de snelste coureur op het stratencircuit van Bakoe, met een tijd van 1.43,170. Leclerc zat daar 0,070 seconde achter, Verstappen gaf 0,279 toe op de Mexicaan.
Pérez, twee weken geleden winnaar van de GP van Monaco, had vrijdag in de eerste training ook de beste tijd neergezet. In de tweede training eindigde Leclerc bovenaan.
De laatste vrije training begon een kwartier later dan de bedoeling was, omdat de omheining gerepareerd moest worden na een crash in de sprintrace van de Formule 2. De kwalificatie begint later op zaterdag daarom ook een kwartier later, om 16.15 uur. Wereldkampioen Verstappen voert het WK-klassement aan, met 9 punten voorsprong op Leclerc.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen heeft in Apeldoorn voor de zevende keer de nationale titel op het onderdeel keirin gewonnen. Dat meldt wielerbond KNWU. De vijfvoudig olympisch kampioen versloeg in de finale in Omnisport Daan Kool. Het brons ging naar Jeffrey Hoogland, die vorig jaar nog tweede werd.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen verzekerd van een ticket voor de 500 meter op de Olympische Spelen. De 21-jarige regerend wereldkampioen van Reggeborgh zorgde met 33,96 seconden voor de beste tijd na twee omlopen.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 3000 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige Friezin van Team AH Zaanlander was met 3.54,73 sneller dan Joy Beune en Merel Conijn. Beune werd met 3.56,80 tweede, Conijn derde met 3.57,36.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sebas Diniz heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 23-jarige schaatser van Team IKO X2O was met 34,14 sneller dan Jenning de Boo en Merijn Scheperkamp.
11 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - De komende 'Battle of the Sexes' in het tennis tussen Aryna Sabalenka en Nick Kyrgios is pure show en lijkt in niets op de historische tennispartij tussen een man en een vrouw in 1973 tussen Billie Jean King en Bobby Riggs. "Het is niet hetzelfde. Bij ons ging het om sociale verandering. Mijn strijd was politiek", zei King in aanloop naar de demonstratiewedstrijd op zondag tussen Sabalenka en Kyrgios in Dubai.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Meer marathons op natuurijs komen er niet. De KNSB laat weten dat het deze korte vorstperiode blijft bij de marathon die op tweede kerstdag is verreden op de ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk.
17 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.
1 dag geleden