Verstappen eindigt ook in derde vrije training Bakoe als derde
BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan de derde tijd neergezet. Net als in beide sessies op vrijdag moest de Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull zijn teamgenoot Sergio Pérez en Charles Leclerc van Ferrari voor zich dulden.
Pérez was de snelste coureur op het stratencircuit van Bakoe, met een tijd van 1.43,170. Leclerc zat daar 0,070 seconde achter, Verstappen gaf 0,279 toe op de Mexicaan.
Pérez, twee weken geleden winnaar van de GP van Monaco, had vrijdag in de eerste training ook de beste tijd neergezet. In de tweede training eindigde Leclerc bovenaan.
De laatste vrije training begon een kwartier later dan de bedoeling was, omdat de omheining gerepareerd moest worden na een crash in de sprintrace van de Formule 2. De kwalificatie begint later op zaterdag daarom ook een kwartier later, om 16.15 uur. Wereldkampioen Verstappen voert het WK-klassement aan, met 9 punten voorsprong op Leclerc.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
7 uur geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
10 uur geleden