Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: dit seizoen geen keerpunt voor Red Bull in Formule 1

Verstappen: dit seizoen geen keerpunt voor Red Bull in Formule 1

MONTE CARLO (ANP) - Voor Max Verstappen vormt het nog prille seizoen in de Formule 1 geen keerpunt voor zijn team Red Bull. "Zo zie ik het niet. Het is een voortdurend proces om steeds dichter bij Mercedes proberen te komen en dit seizoen gaat dat tot nu toe goed. Maar we moeten ons blijven ontwikkelen en hard blijven werken", laat de Nederlandse coureur op Verstappen.com weten.

De kopman van Red Bull won vorig weekeinde op indrukwekkende wijze de Grand Prix van Emilia Romagna en eindigde in de eerste race in Bahrein als tweede, achter wereldkampioen Lewis Hamilton (Mercedes). De Brit leidt nog wel in de WK-stand, maar het verschil met Verstappen is slechts 1 punt.

"Het is nog een lang seizoen en daar kijk ik niet echt naar. Ik probeer gewoon elke Grand Prix zo goed mogelijk te presteren. We hebben een positieve start van het seizoen gehad en daar ben ik erg blij mee. Hopelijk kunnen we dat volhouden."

Glad asfalt

Verstappen weet wel ongeveer wat hem volgend weekeinde bij de Grand Prix van Portugal te wachten staat. "Het was vorig jaar lastig omdat er nieuw asfalt lag op Portimão, waardoor het erg glad was. Hopelijk is dat nu beter. Ik kijk ernaar uit om er weer te racen, want het is een geweldig circuit. Tot dusver lijken we dit jaar competitiever dan vorig jaar, dus hopelijk is dat net zo in Portugal." Verstappen eindigde vorig jaar in Portugal als derde, met Hamilton als winnaar.

Door reglementswijzigingen zullen de F1-bolides er in 2022 aanmerkelijk anders gaan uitzien. Verstappen denkt er het zijne van. "We weten al wel dat de auto’s een stuk langzamer zullen zijn. Ik heb begrepen dat ze ook heel andere rijeigenschappen zullen hebben. De motoren blijven hetzelfde, dus met hetzelfde of meer vermogen en minder grip, zal het niet eenvoudig worden. Maar het belangrijkste is, en dat hopen we allemaal, dat het racen erop vooruit gaat. Dat is wat de fans mooi zullen vinden."

Meer uit Sport

Verstappen: groot deel seizoen niet wat ik ervan verwachtte

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen vindt dat hij en Red Bull "trots" kunnen zijn op het verkleinen van de aanzienlijke puntenachterstand die ze eerder dit seizoen in de Formule 1 hadden. Dat zei hij op een persconferentie in aanloop naar de Grote Prijs van Las Vegas. De Nederlander erkende dat het prestatieniveau gedurende het grootste deel van het seizoen "niet was wat ik ervan verwachtte".

4 uur geleden
Verstappen vindt dat hij in Las Vegas 'niets te verliezen heeft'

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen (28) gaat de laatste drie races van het seizoen in met het gevoel dat hij "niets te verliezen" heeft. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen via zijn team Red Bull in aanloop naar de GP van Las Vegas. "Vegas is een heel snel circuit. De temperatuur is er nu niet zo hoog, zodat we goed met het gebruik van de banden om moeten gaan", stelt Verstappen.

19 uur geleden
Wielrenster Wiebes boos maar ongedeerd na aanrijding met auto

HEERLEN (ANP) - Topwielrenster Lorena Wiebes is dinsdag tijdens een fietstocht op haar e-bike aangereden door een auto. Dat meldt de Nederlands kampioene een dag later op Instagram. Wiebes had geluk, want ze liep geen verwondingen op en is vooral boos omdat de bestuurder van de auto er na het ongeval meteen vandoor ging.

22 uur geleden
Federer in 2026 opgenomen in Tennis Hall of Fame

NEWPORT (ANP/BELGA) - Roger Federer krijgt in 2026 een plaats in de Tennis Hall of Fame. Dat heeft de organisatie dinsdag bekendgemaakt. De 44-jarige Zwitser beëindigde in 2022 zijn succesvolle tennisloopbaan.

23 uur geleden
Beachvolleybalsters Stam en Schoon naar achtste finales op WK

ADELAIDE (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben bij het WK in het Australische Adelaide de achtste finales bereikt. Het Nederlandse koppel was in twee sets te sterk voor Xu Yan en Xinyi Xia uit China: 21-15 21-13.

1 dag geleden
Basketballer James begint 23e seizoen met zege

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Basketballer LeBron James is met een maand vertraging aan zijn 23e seizoen in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA begonnen. De 40-jarige vedette maakte zijn rentree met een zege van de Los Angeles Lakers op Utah Jazz (140-126).

1 dag geleden
Boermans/De Groot uitgeschakeld op WK beachvolleybal

ADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn in de tweede ronde van het WK beachvolleybal in het Australische Adelaide uitgeschakeld. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Marco Krattiger en Leo Dillier uit Zwitserland: 14-21 19-21.

1 dag geleden