Verstappen derde in enige training GP van de Verenigde Staten
AUSTIN (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen heeft bij de enige training van de Grote Prijs van de Verenigde Staten de derde tijd neergezet. De regerend wereldkampioen kwam in zijn Red Bull op de zachte banden tot een tijd van 1.33,855 en moest daarmee alleen beide Ferrari's voor laten gaan. Carlos Sainz was op het circuit in Austin met 1.33,602 nipt sneller dan teamgenoot Charles Leclerc.
Verstappens concurrent Lando Norris zette in de McLaren de vierde tijd neer. Hij was 0,013 seconde langzamer dan de Red Bull. De andere McLaren-coureur, Oscar Piastri, reed de vijfde tijd.
Verstappen leidt in het WK met 331 punten. Hij zag zijn voorsprong op de Brit Norris na de laatste race echter slinken tot 52 punten.
De coureurs rijden later vrijdag vanaf 23.30 uur de kwalificatie voor de sprintrace van zaterdag. Daarna volgt zaterdag nog de kwalificatie voor de Grote Prijs van zondag.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - Over Johan Cruijff, Nederlands beste voetballer, verschijnt komend voorjaar een nieuwe documentaire. Op 24 maart is het tien jaar geleden dat de voetballer overleed. Drie dagen daarvoor gaat de documentaire 'Cruijff' in première in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
16 minuten geledenMIAMI (ANP) - De Britse bokser Anthony Joshua en de Amerikaan Jake Paul ronden een deal af voor een zwaargewichtgevecht in Miami in december, meldt de Britse krant The Guardian. Netflix kondigt het gevecht maandag aan, aldus een bron met kennis van de onderhandelingen, volgens wie het gevecht op 19 of 26 december plaatsvindt.
19 minuten geledenTURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft zich met een zege op Alexander Zverev geplaatst voor de halve finales van de ATP Finals. De Italiaanse tennisser moest voor eigen publiek in Turijn de Duitse nummer 3 van de wereld meerdere breakpoints toestaan, maar werkte die allemaal weg. Zelf sloeg de viervoudig grandslamkampioen op de juiste momenten toe: 6-4 6-3.
5 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder is verkozen tot beste Nederlandse atleet van het jaar. De 26-jarige Volendamse werd vooral beloond voor haar wereldtitel in Tokio, waarmee ze de eerste Nederlandse wereldkampioene werd op het onderdeel. Schilder won de strijd van Femke Bol en para-kogelstootster Lara Baars, zo werd bekend tijdens een gala van de Atletiekunie in Apeldoorn.
6 uur geledenTARRAGONA (ANP) - Golfer Mike Toorop heeft een vaste speelkaart bemachtigd voor de Europese Tour. De Nederlander eindigde in het finaletoernooi van de kwalificaties (Q School) in het Spaanse Tarragona net aan in de top 20, wat nodig was voor een speelbewijs voor het hoogste niveau komend seizoen. Daan Huizing, Lars van Meijel en Wouter de Vries redden het niet.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Henrik Signell heeft de selectie voor het WK handbal bekendgemaakt. Ervaren internationals als Estavana Polman, Angela Malestein, Lois Abbingh en Dione Housheer maken deel uit van zijn 16-koppige selectie.
16 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.
17 uur geleden