Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen derde in eerste vrije training van GP Emilia Romagna

Verstappen derde in eerste vrije training van GP Emilia Romagna

IMOLA (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de Grote Prijs van Emilia Romagna in de Formule 1 de derde tijd gereden. De Red Bull-coureur was op het het Autodromo Enzo e Dino Ferrari in Imola slechts 0,058 seconde minder snel dan de Fin Valtteri Bottas, die in de Mercedes 1.16,564 klokte. Bottas was 0,041 seconde sneller dan zijn teamgenoot, wereldkampioen Lewis Hamilton.

De vrije training werd met nog zo'n 20 minuten te gaan stilgelegd, nadat Sergio Perez met een kapotte achterband de macht over het stuur van zijn Red Bull-bolide was verloren. Vlak daarachter moest ook de Fransman Esteban Ocon zijn Alpine langs de kant zetten. De twee wagens hadden elkaar mogelijk kort daarvoor geraakt.

Met nog ruim 10 minuten te gaan, werd de training hervat. Hamilton verbeterde toen de tot dusverre beste tijd die de Spanjaard Carlos Sainz in de Ferrari had neergezet. Verstappen was daarna nog een keer sneller, maar Bottas zorgde voor de beste tijd.

Meer uit Sport

Arensman gehavend na laatste bergetappe Tour naar Alpe d'Huez

ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Thymen Arensman is zaterdag gehavend aangekomen in Alpe d'Huez na de koninginnenrit van de Tour de France. De Nederlander van Netcompany-Ineos ging gedurende de etappe in de aanval, maar kwam in de afdaling van de Col du Galibier ten val.

40 minuten geleden
Wielrenner Carapaz heeft 'Tour om van te dromen'

ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz sprak na afloop van de door hem gewonnen koninginnenrit in de Ronde van Frankrijk van "een Tour om van te dromen". De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost boekte op Alpe d'Huez zijn tweede ritwinst van deze Tour en verzekerde zich zaterdag van de eindzege in het bergklassement.

42 minuten geleden
Verstappen 'helemaal klaar' na mislukte kwalificatie in Hongarije

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen is er even "helemaal klaar mee" na de kwalificatie van de Grote Prijs van Hongarije. De viervoudig wereldkampioen kwam in de kwalificatie op de Hungaroring niet verder dan de zesde tijd en sprak van een auto die "totaal onbestuurbaar" is.

46 minuten geleden
Verstappen zesde in kwalificatie voor Grote Prijs van Hongarije

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen start zondag als zesde bij de Grote Prijs van Hongarije in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen in de Red Bull moest de poleposition laten aan de Brit Lando Norris in de McLaren. Verstappen was 0,518 seconde langzamer.

47 minuten geleden
Turnster Sanne Wevers (34) denkt dat WK 'laatste kunstje' wordt

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) verwacht dat de wereldkampioenschappen in Rotterdam in oktober dit jaar het slotstuk van haar loopbaan zullen worden.

1 uur geleden
Ecuadoraan Carapaz wint ook koninginnenrit in Tour de France

ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz heeft zaterdag de koninginnenrit van de Tour de France gewonnen. De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost was de beste uit een vroege ontsnapping in de twintigste etappe over 170,9 kilometer van Le Bourg-d'Oisans naar Alpe d'Huez, met onderweg drie beklimmingen van de buitencategorie en 5450 hoogtemeters. Het was zijn tweede zege in deze Tour.

1 uur geleden
Turnster Visser blij met winst EK-kwalificatie na zware periode

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (24) is opgelucht dat ze de tweede en laatste kwalificatiewedstrijd voor de EK heeft gewonnen. Visser kende door het overlijden van haar oma naar eigen zeggen 'twee hele moeilijke weken' en was daardoor extra blij dat ze in Rotterdam een gedegen meerkamp wist neer te zetten.

1 uur geleden