Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen derde in eerste vrije training van GP Emilia Romagna

Verstappen derde in eerste vrije training van GP Emilia Romagna

IMOLA (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de Grote Prijs van Emilia Romagna in de Formule 1 de derde tijd gereden. De Red Bull-coureur was op het het Autodromo Enzo e Dino Ferrari in Imola slechts 0,058 seconde minder snel dan de Fin Valtteri Bottas, die in de Mercedes 1.16,564 klokte. Bottas was 0,041 seconde sneller dan zijn teamgenoot, wereldkampioen Lewis Hamilton.

De vrije training werd met nog zo'n 20 minuten te gaan stilgelegd, nadat Sergio Perez met een kapotte achterband de macht over het stuur van zijn Red Bull-bolide was verloren. Vlak daarachter moest ook de Fransman Esteban Ocon zijn Alpine langs de kant zetten. De twee wagens hadden elkaar mogelijk kort daarvoor geraakt.

Met nog ruim 10 minuten te gaan, werd de training hervat. Hamilton verbeterde toen de tot dusverre beste tijd die de Spanjaard Carlos Sainz in de Ferrari had neergezet. Verstappen was daarna nog een keer sneller, maar Bottas zorgde voor de beste tijd.

Meer uit Sport

Als eerste geplaatste Zverev nu wel in drie sets door op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is door naar de vierde ronde van de US Open. In de nacht van zaterdag op zondag versloeg de als eerste geplaatste Duitser de als 25e geplaatste Chileen Alejandro Tabilo in de derde ronde in drie sets: 6-2 7-6 (2) 6-2.

4 uur geleden
Van de Zandschulp wint opnieuw en staat in vierde ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp staat in de vierde ronde van de US Open. De 30-jarige Nederlandse tennisser rekende in de nacht van zaterdag op zondag in een lange partij van vijf sets af met de 27-jarige Belg Zizou Bergs, die als 31e was geplaatst. Het werd 3-6 7-6 (3) 4-6 7-6 (6) 6-3.

8 uur geleden
Broeders-Bol tweede in eerste Diamond League-finale op 800 meter

BRUSSEL (ANP) - Femke Broeders-Bol (26) is bij haar eerste finale van de Diamond League op de 800 meter tweede geworden. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel noteerde de Nederlandse 1.54,81. Audrey Werro, de Europees kampioene uit Zwitserland, was nipt sneller en won in 1.54,75. Saida Tsehaye uit Ethiopië werd derde: 1.57,57.

15 uur geleden
Visser vijfde in finale Diamond League op 100 meter horden

BRUSSEL (ANP) - Nadine Visser (31) is bij de finale van de Diamond League vijfde geworden op de 100 meter horden. De Europees kampioene noteerde 12,54 seconden en zag de Amerikaanse wereldrecordhoudster Masai Russell naar de winst lopen in 12,30 seconden. Devynne Charlton uit de Bahama's werd tweede (12,33), voor de Jamaicaanse Megan Simmonds (12,43).

15 uur geleden
Verstappen start op zesde plek bij GP van Italië, Gasly op pole

MONZA (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen start zondag bij de Grote Prijs van Italië vanaf de zesde plek. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull Racing zag de Fransman Pierre Gasly met zijn Alpine in Monza verrassend de poleposition veroveren. De Brit George Russell begint in zijn Mercedes op de tweede plaats.

18 uur geleden
Bol sprint naar etappezege in Ronde van Groot-Brittannië

LEYBURN (ANP/BELGA) - Wielrenner Cees Bol heeft de vierde en voorlaatste etappe in de Ronde van Groot-Brittannië op zijn naam geschreven. De 31-jarige Nederlander van het team Decathlon CMA CGM was in aankomstplaats Leyburn de snelste in een oplopende sprint.

20 uur geleden
Verstappen derde in derde training op Monza, Russell snelste

MONZA (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde en laatste training van de Grote Prijs van Italië de derde tijd gereden. De Red Bull-coureur was op het circuit van Monza 0,350 seconde langzamer dan Mercedes-coureur George Russell.

23 uur geleden