Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen derde in eerste training Formule 1

Verstappen derde in eerste training Formule 1

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Oostenrijk de derde tijd neergezet. Het snelste rondje van de Nederlandse Formule 1-coureur ging in 1.05,418. Verstappen moest in de eerste officiële sessie van dit seizoen, dat als gevolg van de coronacrisis bijna vier maanden later dan gepland begint, alleen de twee Mercedessen voor zich dulden.

Wereldkampioen Lewis Hamilton was met 1.04,816 de snelste in de eerste training. Zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas zette de tweede tijd neer op het circuit van Spielberg, waar geen toeschouwers mogen komen.

Een kwartier voor het einde van de sessie spinde Verstappen in de eerste bocht. Hij wist z'n bolide echter uit de vangrails te houden en kon zonder schade verder rijden. Om 15.00 uur begint de tweede vrije training. Zaterdag staat nog een training op het programma, gevolgd door de kwalificatie voor de race van zondag.

Meer uit Sport

Laatste lokale ronde telt niet mee voor eindklassement Vuelta

GRANADA (ANP) - De laatste lokale ronde van de slotrit van de Ronde van Spanje van zondag in Granada zal niet meer meetellen voor het algemene klassement. Dat heeft de organisatie bevestigd.

37 minuten geleden
De Wit bezorgt FC Utrecht in slotfase eerste zege dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Anthony Correia nam in de blessuretijd via aanvoerder Dani de Wit afstand van Excelsior: 1-2. Met 5 punten uit zes duels is FC Utrecht gestegen naar de dertiende plaats.

1 uur geleden
Veijer boekt met tweede plaats in Misano beste resultaat in Moto2

MISANO (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is als tweede gefinisht in de Moto2-race bij de Grote Prijs van San Marino. Het is zijn beste resultaat in deze raceklasse. De 21-jarige Staphorster moest op het circuit van Misano alleen de Spaanse kampioenschapsleider Manuel González voor zich dulden.

1 uur geleden
Nederlandse 3x3-basketbalsters overtuigend naar halve finale EK

ANTWERPEN (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale bereikt van het Europees kampioenschap. Janis Boonstra, Noortje Driessen, Ilse Kuijt en Evelien Lutje Schipholt waren in de kwartfinale veel te sterk voor Tsjechië. Het werd 21-3.

2 uur geleden
Elf personen vast na poging doek op te hangen bij circuit Madring

MADRID (ANP) - De Spaanse politie heeft elf personen opgepakt bij een poging een spandoek van Greenpeace op te hangen aan een kraan bij het Formule 1-circuit in Madrid. Dat melden lokale Madrileense media via X. De Madring staat dit jaar voor het eerst op de kalender van de Formule 1. De komende tien jaar wordt de Grote Prijs van Spanje er verreden. De race begint zondag om 15.00 uur.

3 uur geleden
Wereldkampioen Herlings boekt zevende zege op rij in MXGP

SHANGHAI (ANP/BELGA) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft in de MXGP zijn zevende achtereenvolgende zege geboekt. De 32-jarige Nederlander, die zich een week geleden verzekerde van zijn derde wereldtitel, deed dat bij de Grote Prijs van China in Shanghai.

3 uur geleden
Winnares Rybakina kampte met twijfels voor US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Elena Rybakina had van tevoren niet verwacht de US Open te winnen. De tennisster uit Kazachstan vertelde na haar overwinning op Aryna Sabalenka (6-4 5-7 6-2) in de finale van het toernooi dat ze aan de start van de US Open twijfels had over haar fitheid.

8 uur geleden