Verstappen derde in derde vrije training Austin
AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft een bevredigende derde vrije training afgewerkt voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull klokte de derde tijd op het circuit van Austin. Zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez reed de snelste ronde en ook de Spanjaard Carlos Sainz was in zijn Ferrari iets rapper dan de huidige kampioenschapsleider.
Verstappen reed tegen het einde van de sessie een ronde vol op het gas en noteerde de beste tijd van allemaal, maar de wedstrijdleiding schrapte de tijd omdat hij in een van de bochten met zijn vier wielen buiten de baan was gekomen. Ook zijn Britse rivaal Lewis Hamilton overkwam dat in zijn Mercedes. De regerend wereldkampioen moest vanwege het schrappen van zijn beste ronde genoegen nemen de zesde tijd.
Verstappen en Hamilton lieten elkaar in de derde training met rust. De twee rivalen zaten elkaar vrijdag in de tweede training dwars; ze reden een tijdje op hoge snelheid naast elkaar en weigerden elkaar voorrang te geven. Verstappen noemde Hamilton na dat akkefietje 'stomme idioot' over de teamradio.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf poleposition in de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen was in de kwalificatie op het stratencircuit van Marina Bay met een rondje van 1.31,373 de snelste. Hij was een fractie sneller dan Ferrari-coureur Charles Leclerc uit Monaco en diens Britse teamgenoot Lewis Hamilton.
1 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.
3 uur geledenBAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.
5 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."
5 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.
5 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.
6 uur geleden