Verstappen derde in derde vrije training Austin
AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft een bevredigende derde vrije training afgewerkt voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull klokte de derde tijd op het circuit van Austin. Zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez reed de snelste ronde en ook de Spanjaard Carlos Sainz was in zijn Ferrari iets rapper dan de huidige kampioenschapsleider.
Verstappen reed tegen het einde van de sessie een ronde vol op het gas en noteerde de beste tijd van allemaal, maar de wedstrijdleiding schrapte de tijd omdat hij in een van de bochten met zijn vier wielen buiten de baan was gekomen. Ook zijn Britse rivaal Lewis Hamilton overkwam dat in zijn Mercedes. De regerend wereldkampioen moest vanwege het schrappen van zijn beste ronde genoegen nemen de zesde tijd.
Verstappen en Hamilton lieten elkaar in de derde training met rust. De twee rivalen zaten elkaar vrijdag in de tweede training dwars; ze reden een tijdje op hoge snelheid naast elkaar en weigerden elkaar voorrang te geven. Verstappen noemde Hamilton na dat akkefietje 'stomme idioot' over de teamradio.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
1 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
3 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
5 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
10 uur geleden