Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen derde in derde vrije training Austin

Verstappen derde in derde vrije training Austin

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft een bevredigende derde vrije training afgewerkt voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull klokte de derde tijd op het circuit van Austin. Zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez reed de snelste ronde en ook de Spanjaard Carlos Sainz was in zijn Ferrari iets rapper dan de huidige kampioenschapsleider.

Verstappen reed tegen het einde van de sessie een ronde vol op het gas en noteerde de beste tijd van allemaal, maar de wedstrijdleiding schrapte de tijd omdat hij in een van de bochten met zijn vier wielen buiten de baan was gekomen. Ook zijn Britse rivaal Lewis Hamilton overkwam dat in zijn Mercedes. De regerend wereldkampioen moest vanwege het schrappen van zijn beste ronde genoegen nemen de zesde tijd.

Verstappen en Hamilton lieten elkaar in de derde training met rust. De twee rivalen zaten elkaar vrijdag in de tweede training dwars; ze reden een tijdje op hoge snelheid naast elkaar en weigerden elkaar voorrang te geven. Verstappen noemde Hamilton na dat akkefietje 'stomme idioot' over de teamradio.

Meer uit Sport

Wielrenner Milan stapt af tijdens derde etappe Renewi Tour

CELLES (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan is al snel na de start van de derde etappe van de Renewi Tour afgestapt. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek, de winnaar van de eerste etappe, was donderdag in de tweede rit betrokken bij een zware valpartij.

30 minuten geleden
Elfde tijd Verstappen in training Zandvoort, Antonelli de snelste

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen heeft in de vrije training bij de laatste Dutch Grand Prix in Zandvoort de elfde tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 en drievoudig winnaar in de Noord-Hollandse duinen slaagde er niet in een snelle ronde te rijden op het 4,26 kilometer lange circuit.

44 minuten geleden
Wielrenster Kopecky niet meer van start in Groot-Brittannië

MOLD (ANP) - Wielrenster Lotte Kopecky staat vrijdag niet meer aan de start voor de derde etappe van de Ronde van Groot-Brittannië. De 30-jarige Belgische van SD Worx - Protime is niet fit genoeg voor de rit over ruim 104 kilometer tussen Mold en de Great Orme Tramway in Llandudno.

1 uur geleden
Lammers gunt Verstappen de zege in Zandvoort: mooiste traktatie

ZANDVOORT (ANP) - Jan Lammers gunt Max Verstappen zondag de overwinning in de laatste Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort. "Ik zou dat de mooiste traktatie vinden. Zo'n afscheid zou geweldig zijn", zegt de sportief directeur tegen het ANP.

2 uur geleden
Tennisster Świątek door in Cincinnati na opgave Rybakina

CINCINNATI (ANP/AFP) - Iga Świątek heeft zich ten koste van Elena Rybakina geplaatst voor de halve finales van het tennistoernooi van Cincinnati. De Poolse zag de mondiale nummer 2 uit Kazachstan binnen een half uur geblesseerd opgeven. De tennissters in Ohio bereiden zich voor op de US Open, dat eind deze maand van start gaat.

5 uur geleden
Alcaraz keert na blessure terug op de US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Carlos Alcaraz keert na een afwezigheid van meer dan vier maanden terug op de tennisbaan. De 23-jarige Spanjaard is hersteld van een polsblessure en doet mee aan de US Open, waar hij vanaf 30 augustus zijn titel verdedigt.

18 uur geleden
Springruiters grijpen bij WK naast ticket Olympische Spelen

AKEN (ANP) - De Nederlandse springruiters zijn er bij de wereldkampioenschappen in Aken niet in geslaagd zich al te plaatsen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. In de eerste manche van de landenwedstrijd kreeg het team van bondscoach Wout-Jan van der Schans donderdag een springfout te veel en eindigde daarmee op de dertiende plaats. Alleen de beste tien landen plaatsten zich voor de finale van vrijdag. Nederland had bij de eerste zeven landen moeten eindigen om al zeker te zijn van een olympisch ticket.

18 uur geleden