Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen derde in derde vrije training Austin

Verstappen derde in derde vrije training Austin

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft een bevredigende derde vrije training afgewerkt voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De Nederlandse Formule 1-coureur van Red Bull klokte de derde tijd op het circuit van Austin. Zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez reed de snelste ronde en ook de Spanjaard Carlos Sainz was in zijn Ferrari iets rapper dan de huidige kampioenschapsleider.

Verstappen reed tegen het einde van de sessie een ronde vol op het gas en noteerde de beste tijd van allemaal, maar de wedstrijdleiding schrapte de tijd omdat hij in een van de bochten met zijn vier wielen buiten de baan was gekomen. Ook zijn Britse rivaal Lewis Hamilton overkwam dat in zijn Mercedes. De regerend wereldkampioen moest vanwege het schrappen van zijn beste ronde genoegen nemen de zesde tijd.

Verstappen en Hamilton lieten elkaar in de derde training met rust. De twee rivalen zaten elkaar vrijdag in de tweede training dwars; ze reden een tijdje op hoge snelheid naast elkaar en weigerden elkaar voorrang te geven. Verstappen noemde Hamilton na dat akkefietje 'stomme idioot' over de teamradio.

Meer uit Sport

Verstappen wil dit seizoen minstens één keer winnen

SEPANG (ANP) - Max Verstappen wil dit seizoen minstens één race winnen in de Formule 1. Dat zei de viervoudig wereldkampioen in de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de uitgestelde Grote Prijs van Bahrein, die dit weekeinde in Maleisië wordt verreden. "Ik heb nu regelmatig op het podium gestaan, maar ik wil winnen. Daarvoor ben ik in deze sport", zei de woensdag 29 jaar geworden coureur van Red Bull.

49 minuten geleden
Oud-voetbaldirecteur Nijland adviseur bij schaatsploeg Team X2O

HEERENVEEN (ANP) - Hans Nijland, voormalig directeur van FC Groningen, gaat aan de slag in de schaatswereld. De 66-jarige voetbalbestuurder wordt commercieel adviseur bij Team X2O Badkamers, dat vorig seizoen nog Team IKO-X2O heette. Hij moet de ploeg onder meer gaan helpen met het aantrekken van nieuwe sponsoren.

18 uur geleden
Franse Formule 1-coureur Ocon vertrekt na dit seizoen bij Haas

DEN HAAG (ANP) - Formule 1-coureur Esteban Ocon raakt na dit seizoen zijn plek bij team Haas kwijt. Dat maakten beide partijen woensdag bekend. Het is nog niet duidelijk wie de 30-jarige Fransman opvolgt.

20 uur geleden
Turner Schmidt na blessure in WK-selectie, De Munck ontbreekt

ROTTERDAM (ANP) - Turner Casimir Schmidt (30) is opgenomen in de Nederlandse ploeg voor de WK in Rotterdam. Schmidt ontbrak deze zomer nog bij de EK in Zagreb door een blessure aan zijn linkerschouder, maar bleek tijdens de kwalificatiewedstrijden fit genoeg voor een plek in de selectie.

23 uur geleden
Formule 1-coureur Alonso (45) jaar langer bij Aston Martin

DADFORD (ANP) - Formule 1-coureur Fernando Alonso rijdt ook volgend seizoen bij Aston Martin. De 45-jarige Spanjaard heeft zijn contract met een jaar verlengd tot eind 2027, meldt de Britse renstal. Ook zijn Canadese teamgenoot Lance Stroll verlengde zijn contract en neemt volgend jaar opnieuw plaats in de racewagen.

1 dag geleden
Zestienvoudig wereldkampioen Taylor gaat weer darten

PORTSMOUTH (ANP) - Zestienvoudig wereldkampioen darten Phil Taylor heeft zijn terugkeer in de sport aangekondigd. De 66-jarige Engelsman, bijgenaamd 'The Power', is sinds 2018 met pensioen. Hij keert in november terug bij de Modus Super Series in Portsmouth, als teamgenoot van Adrian Lewis.

1 dag geleden
Zeven jaar cel voor oud-snookeraar Dott (49) om kindermisbruik

EDINBURGH (ANP) - Voormalig wereldkampioen Graeme Dott is dinsdag in de Schotse hoofdstad Edinburgh veroordeeld tot een celstraf van zeven jaar vanwege seksueel kindermisbruik. Dat melden Britse media waaronder de BBC. De 49-jarige Schot werd eerder schuldig bevonden aan twee gevallen van seksueel kindermisbruik tussen 1993 en 2010.

1 dag geleden