Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen crasht in virtuele 24 uur van Le Mans en valt uit

Verstappen crasht in virtuele 24 uur van Le Mans en valt uit

LE MANS (ANP) - Max Verstappen is na ongeveer zeven uur racen uitgevallen in de virtuele 24 uur van Le Mans. De wereldkampioen in de Formule 1 crashte en daarbij liep zijn auto van Team Redline zoveel schade op dat verder racen niet mogelijk was. Verstappen lag op dat moment aan de leiding.

De Nederlander, een fervent simracer, vormde een team met Maximilian Benecke, Atze Kerkhof en Felix Rosenqvist. Om beurten namen ze het stuur over in de virtuele race, die live was te volgen op internet en waarbij de beelden nauwelijks onderdeden voor de werkelijkheid.

Het team van Verstappen startte als tweede in de race op het Circuit de la Sarthe, maar nam vrijwel direct de leiding. De voorsprong bedroeg een minuut toen het mis ging voor de Limburger. Hij nam een bocht niet helemaal correct en ramde zijn auto in de muur. Ook in het virtuele racen betekent dat einde wedstrijd.

"Langeafstandsracen kan soms wreed zijn", twitterde Team Redline kort na het uitvallen van Verstappen en co. "Desondanks heeft iedereen in het team een ongelooflijke inspanning geleverd en de snelheid van onze auto was niets minder dan spectaculair."

Meer uit Sport

EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

5 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

5 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

9 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

22 uur geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

1 dag geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

2 dagen geleden