Verstappen benieuwd waar hij bij eerste race met Red Bull staat
SPIELBERG (ANP) - Na een pauze van bijna vier maanden begint voor Max Verstappen vrijdag eindelijk het Formule 1-seizoen met de eerste vrije training van de Grote Prijs van Oostenrijk. Het seizoen start met twee races op het circuit van Spielberg. "Ik kijk ernaar uit om erachter te komen waar we staan", zei de coureur van Red Bull Racing, die liet weten het racen enorm gemist te hebben.
Verstappen won de race op het circuit van Spielberg de afgelopen twee jaar en is ook nu vol vertrouwen. "Ik denk dat we er goed voor staan. We hebben al een verbeterde Honda-motor meegenomen. Na die onderbreking van vier maanden is het goed om erachter te komen hoe we er voorstaan. Niemand weet dat precies. Het is tijd om de baan op te gaan en te beginnen."
Of hij ook de favoriet is voor de eerste race van het seizoen, wil de Red Bull-coureur niet meteen zeggen. Mercedes is volgens de Limburger nog altijd het te kloppen team. "We gaan proberen het gat te dichten."
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen kijkt ondanks zijn moeizame start aan het Formule 1-seizoen uit naar de Grote Prijs van Japan komend weekend, die hij vanwege de snelle bochten "een van zijn favorieten" noemt. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull begon het seizoen deze week in Australië met een zesde plek en viel een kleine twee weken geleden uit in China.
15 minuten geledenHAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
18 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
19 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
23 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
2 dagen geleden