
Verstappen begint op derde positie aan Grote Prijs Oostenrijk
SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen gaat zondag vanaf de derde startpositie proberen de Grote Prijs van Oostenrijk voor de derde keer op rij te winnen. De coureur van Red Bull moest tijdens de kwalificatie van de eerste race van dit seizoen in de Formule 1 alleen zijn concurrenten van Mercedes laten voorgaan.
Valtteri Bottas reed de snelste tijd op het circuit in Spielberg en start zondag vanaf pole. Zijn ploeggenoot Lewis Hamilton moest slechts 0,012 seconde toegeven. Verstappen was 0,538 langzamer dan Bottas
Ferrari lijkt nog niet klaar voor het uitgestelde seizoen in de koningsklasse van de autosport. Charles Leclerc reed de zevende tijd in de kwalificatie. Sebastian Vettel start zondag vanaf de elfde positie.
Het Formule 1-seizoen had eigenlijk al in maart moeten beginnen, maar vanwege het coronavirus schoof de start bijna vier maanden op.
Meer uit Sport
MÜNCHEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft voor het eerst dit jaar een toernooi op de European Tour gewonnen. Hij versloeg in de finale van de German Darts Grand Prix in München landgenoot Gian van Veen met 8-7.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft naast de prestigieuze Laureus World Sports Award gegrepen. De prijs voor sportvrouw van het jaar ging bij de uitreiking in Madrid naar turnster Simone Biles. Die won na een comeback op de Olympische Spelen van Parijs drie keer goud en een keer zilver.
5 uur geledenBOSTON (ANP/AFP) - De Keniaanse hardlopers John Korir en Sharon Lokedi hebben de marathon van Boston op hun naam geschreven. Korir won in 2.04.45. Lokedi liep ruim onder het parcoursrecord van 2.19.59 uit 2014. Ze won in 2.17.22.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - De Argentijnse vedette Lionel Messi heeft op Instagram zijn eer bewezen aan de maandag overleden paus Franciscus. "Een andere paus, benaderbaar, Argentijn", schrijft de voetballer van Inter Miami op zijn socialemediakanaal. "Rust in vrede, paus Franciscus. Bedankt dat u de wereld een betere plek hebt gemaakt. We zullen u missen."
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Draisma Dynamo hebben voor het eerst de beker gewonnen. De speelsters uit Apeldoorn waren in de finale in de Maaspoort in Den Bosch te sterk voor Friso Sneek: 3-0 ( 25-20 25-14 25-23).
7 uur geledenFRAUENFELD (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings is bij de Grote Prijs van Zwitserland in de MXGP als vierde geëindigd in de tweede manche. Dat is het beste resultaat dit seizoen voor de 30-jarige Brabander. De zege in het Zwitserse Frauenfeld ging naar de 18-jarige Belg Lucas Coenen, die in beide manches zegevierde en zijn eerste grand prix in de MXGP won.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben voor de derde keer de Euro Hockey League gewonnen. In de finale op eigen veld in Den Bosch versloeg de ploeg van coach Marieke Dijkstra Braxgata HC uit België met 5-1.
8 uur geleden