
Verstappen begint met vertraging aan kwalificatie
SPIELBERG (ANP) - Ruim drie kwartier later dan de bedoeling was, is de kwalificatie voor de Grote Prijs van Steiermark in de Formule 1 begonnen. Max Verstappen en de andere coureurs zouden om 15.00 uur de baan op gaan. Vanwege de regen besloot de organisatie de kwalificatie echter tot nader order uit te stellen.
Om 15.46 uur gingen de lichten aan het einde van de pitsstraat op groen, ten teken dat de coureurs de Red Bull Ring op konden gaan. Ze stonden vrijwel allemaal al in een rij opgesteld, om zo snel mogelijk de natte baan op te rijden.
Eerder op de dag was de derde vrije training voor de tweede race van het seizoen al geschrapt vanwege hevige regenval. De race in de Formule 3 werd eerder afgevlagd vanwege de barre omstandigheden op de baan.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP/RTR) - Madison Keys is er niet in geslaagd de tweede ronde van de US Open te bereiken. De als zesde geplaatste Amerikaanse, die begin dit jaar de Australian Open op haar naam schreef, moest haar meerdere erkennen in de Mexicaanse Renata Zarazúa: 7-6 (10) 6-7 (3) 5-7.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly zegt dat hij alles heeft gedaan wat in zijn macht ligt om de heikele situatie rond atlete Zoë Sedney goed te begeleiden. De talentvolle atlete verliet sportcentrum Papendal nadat de mannelijke teamgenoot die haar ongevraagd filmde tijdens een vrijpartij mocht terugkeren bij de trainingsploeg.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Bij alle atletes van de Nederlandse atletiekploeg voor de WK in Tokio is recent een wangslijmtest afgenomen om te bepalen of ze ook biologisch gezien een vrouw zijn. De mondiale atletiekbond heeft de test verplicht gesteld voor atleten die in de vrouwencategorie willen uitkomen. De uitslagen zijn nog niet allemaal binnen bij de Atletiekunie, meldt een woordvoerster van de bond.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Femke Bol weet vrij zeker dat ze op de WK in Tokio haar beste race van dit jaar op de 400 meter horden gaat lopen. "Daar werk ik ook echt naartoe", zei ze tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal.
4 uur geledenCERES (ANP) - De Fransman David Gaudu heeft de derde etappe van de Vuelta gewonnen. De 28-jarige renner van Groupama - FDJ was op de listige slotklim in het Italiaanse Ceres de slimste en klopte de Denen Mads Pedersen en Jonas Vingegaard. Visma - Lease a Bike-renner Vingegaard behoudt wel de leiderstrui.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg die volgende maand op de wereldkampioenschappen in Tokio in actie komt, telt minstens vijftig atleten. 37 van hen komen individueel uit op een onderdeel: achttien vrouwen en negentien mannen. De rest maakt deel uit van de vijf estafetteploegen die zijn gekwalificeerd.
6 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Het Formule 1-weekend in Zandvoort rekent aanstaande zaterdag en zondag opnieuw op een uitverkocht huis. Dat heeft een woordvoerder bevestigd. Alleen voor de vrijdag zijn nog veel kaarten beschikbaar. Op de dag waarop alleen vrije trainingen zijn te zien zal het waarschijnlijk net als vorig jaar niet vol komen.
8 uur geleden