Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen begint met vertraging aan kwalificatie

Verstappen begint met vertraging aan kwalificatie

SPIELBERG (ANP) - Ruim drie kwartier later dan de bedoeling was, is de kwalificatie voor de Grote Prijs van Steiermark in de Formule 1 begonnen. Max Verstappen en de andere coureurs zouden om 15.00 uur de baan op gaan. Vanwege de regen besloot de organisatie de kwalificatie echter tot nader order uit te stellen.

Om 15.46 uur gingen de lichten aan het einde van de pitsstraat op groen, ten teken dat de coureurs de Red Bull Ring op konden gaan. Ze stonden vrijwel allemaal al in een rij opgesteld, om zo snel mogelijk de natte baan op te rijden.

Eerder op de dag was de derde vrije training voor de tweede race van het seizoen al geschrapt vanwege hevige regenval. De race in de Formule 3 werd eerder afgevlagd vanwege de barre omstandigheden op de baan.

Meer uit Sport

Bol en McLaughlin-Levrone strijden om mondiale titel beste atlete

MONACO (ANP) - Femke Bol is een van de twee genomineerden voor de mondiale titel van beste atlete van het jaar in de categorie baanatletiek. Atletiekfederatie World Athletics maakte bekend dat de Amersfoortse wereldkampioene op de 400 meter horden het opneemt tegen Sydney McLaughlin-Levrone. De Amerikaanse rivale van Bol maakte afgelopen seizoen een succesvolle overstap naar de 400 meter.

7 uur geleden
Titelverdedigster Gauff boekt eerste zege tijdens WTA Finals

RIYAD (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in Riyad haar eerste overwinning geboekt tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse titelverdedigster was dinsdag in haar tweede duel in twee sets te sterk voor de Italiaanse Jasmine Paolini: 6-3 6-2.

12 uur geleden
Oud-Formule 1-baas Ecclestone: Verstappen wordt wereldkampioen

BERLIJN (ANP) - Voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone twijfelt er niet aan dat Max Verstappen dit jaar nog wereldkampioen wordt. "Ik denk dat Max het weer gaat doen. Hij heeft iets speciaals, een uitzonderlijke kwaliteit", zei de 95-jarige Brit bij het Duitse RTL.

17 uur geleden
Onderzoek: meerderheid Duitsers voor komst Olympische Spelen

BERLIJN (ANP/DPA) - Een meerderheid van de inwoners van Duitsland ziet graag de Olympische Spelen voor de derde keer naar hun land komen. München geniet de voorkeur als organiserende stad. Dat blijkt uit een onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van het tijdschrift Stern.

18 uur geleden
Boksgevecht Paul afgelast om aanklacht tegen tegenstander Davis

MIAMI (ANP/AFP) - Jake Paul, de youtuber die zich heeft omgeschoold tot bokser, zal op 14 november niet vechten tegen Gervonta Davis. Zijn promotor MVP en streamingdienst Netflix hebben het boksduel afgelast, omdat Davis wordt aangeklaagd voor mishandeling van zijn vriendin.

20 uur geleden
Verstappen herdenkt met Braziliaanse helm 'emotionele zege'

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geniet nog steeds van zijn memorabele zege vorig jaar in de Grote Prijs van São Paulo. De coureur van Red Bull reed in de regen vanuit de achterhoede naar de zege. "Dat was een emotionele overwinning en een belangrijk moment in het kampioenschap. Ik zal een speciale Braziliaanse helm dragen tijdens de race", zegt hij in een vooruitblik van zijn team op de komende race op het circuit van Interlagos.

1 dag geleden
Rybakina verslaat Swiatek bij WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft maandag ook haar tweede groepswedstrijd bij de WTA Finals in Riyad gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de Poolse Iga Swiatek in drie sets met 3-6 6-1 6-0. Rybakina zette daarmee een grote stap richting de halve finales.

1 dag geleden